Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bárhol járok, mindenki engem...

Bárhol járok, mindenki engem néz. Ennek mi lehet az oka? Ez mindenkivel így van? Ez átlagos dolog?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit hosszú lett, de kérlek olvasd végig és kommentelj.


17 éves srác vagyok. Bárhol járok, legyen az iskola, bolt, utca, vagy csak kint a tóparton, esetleg valami kajáldában, egyszóval bárhol, szinte minden ember tekintete rajtam van. Tehát ha pl. ül 10 ember egy padon, én elmegyek előttük, akkor 7-8 ember biztosan néz. Ez mindenkivel így van? Ez csak azért van, mert pont elmegyek előttük, egyébként közömbös vagyok nekik? Ha pedig bemegyek valahová, mondjuk kávézó, cukrászda, kisbolt, akkor minden tekintet rám irányul szinte. Ha megyek az utcán, akkor a túloldalban a buszmegállóban ülők is engem néznek. Ha elmegy egy busz mellettem, akkor szinte mindenki engem néz, aki az ablaknál ül. Belegondoltam abba is, hogy azért van mert egyedül vagyok, de nem, mivel hogyha több ember van, akkor a sokból is engem néznek. És a hangsúly inkább a velem egyidős(vagy kicsit fiatalabb/idősebb) csajokon van. Ők néznek általában, de megesik az is, hogy idősebb nők(ritkán faszik) vagy velem egyidős srácok.


Most biztosan logikus lehet, hogy jól nézek ki és ezért. Magam szerint is jól nézek ki és eddig mindenkitől ez hallottam, VISZONT! Ez akkor is abszurdnak tűnik nekem, hogy mindenki engem bámul. Tehát nem tudom nekem milyen lányt kellene látnom ahhoz, hogy én 3 másodpercnél tovább nézzem. Ugyan jól esik nézni egy gyönyörű lányt, de ez mégis olyan izé dolog és egyszerűen nekem nem pálya másokat bámulni. Ez csak nálam van így? Van olyan, hogy egy jó csaj néz engem, én odanézek, szemezünk kb. 2-3 másodpercig MAXIMUM, mivel utána elfordulok és nézek máshová. Tehát a mostani csajok ennyire könnyen "kaphatóak"? Az ismerőseim által csodált, elérhetetlen lányok úgy bámulnak mintha arannyal lennék leöntve. Ennek mi az oka? Ez mindenkivel így van? Ez egy átlagos dolog hogy néznek rátok is?


És hozzáteszem, hogy nem öltözködök feltűnően(ugyan divatos és drága holmik, de nem rózsaszín, neonzöld, meg satöbbi), nincs semmi különös az alakommal sem, 177cm vagyok, 65kg, vékonyabb, szálkás testalkatom van(nem panaszkodok rá). Egyetlen dolog még amit kiemelnék, hogy magabiztos vagyok, és laza. Legalább is én így érzem, ez az, ami annyira megfogja a csajok tekintetét? A kisugárzás?


Tehát kérlek válaszoljatok, hogy veletek ez hogy van? Ez átlagos dolog és én gondolok bele sokat vagy pedig ritkán fordul ilyen elő és tényleg ennyire jól nézek ki?


Kérlek ne forgassátok ki a szavaimat, tényleg kíváncsi vagyok a válaszotokra, hogy ilyen veletek is előfordul vagy sem? Sokat segítettek vele, szóval előre is köszönöm szépen!



2018. aug. 14. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Kuldj kepet magadrol
2018. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig itt tartasz? Volt már ugyan ez a kérdésed!
2018. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
31%
Szia én ugyan lány vagyok, de én is akármikor megyek a városba vagy valahová folyton bámulnak...Egyszerűen engem irritálni szokott... De ha felveszem a napszemüvegemet akkor már jobban érzem magam...
2018. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam teljesen végig, szerintem csak bebeszéled magadnak, kicsit paranoiásan hangzik (vagy csak van egy adag önbizalmad, ez a jobbik eset).
2018. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt nem beszélem be magamnak. Amit leírtam, azok kész tények. Ezek így vannak. A kérdés már csak az, hogy ez mással is így van vagy ez egy különleges eset?

Múltkor volt, hogy egy új Audival mentünk az egyik ismerősömmel(nem az én kocsim és nem én vezettem) és mindenki bámulta a kocsit. Ő megjegyezte, hogy nézd már mindenki csak úgy nézi a kocsit, satöbbi. Én gondoltam magamban, hogy amikor én egyedül megyek az utcán, akkor ugyan ez a helyzet velem és nekem annyira nem is volt új a helyzet. Szóval ebből gondoltam, hogy nem mindennapos, dehát én szoktam senkit így bámulni, csak olyat, aki olyan fuuu de totálisan gyönyörű és olyan mint egy angyal. Tehát ritka.

2018. aug. 14. 23:50
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez lehet elsőre furcsán fog hangzani, de ha nem gondolsz arra, hogy bámulni fognak, akkor nem fognak. Mintha megéreznék. Velem is ez volt/van. De mióta már nem érdekel, hogy megbámulnak maguknak, azóta már észre se veszem, ill. szoktam néha figyelni, de valóban kevesebb. Legidegesítőbb a buszmegbe várni..
2018. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj nyugodj már le, csak azon csodálkoznak, hogy egy ilyen nagyképű majom hogy szökött meg az állatkertből! 😁 már az előző kérdésedben is választ kaptál arra, hogy valószínűleg valami kis városban vagy faluban laksz, ott mindenki bámul mindenkit... menj el egy nagyobb városba, senkit nem fogsz érdekelni. Menj el egyszer Budapestre az Audival, a többi drága kocsi közt csak egy kis tragacs lesz, ahogyan te is elfogsz veszni a tömegben...
2018. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
^ Egyetértek amúgy meg ha valakinek bejössz az direkt nem bámul feltűnően
2018. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6-os: Egyébként ezt én is észrevettem már. Amikor rossz kedvem van vagy szarul érzem magamat, akkor mintha ott se lennék. De akkor nem is igazán érdekel. Tényleg van valami összefüggés.

7#-es: Nyíregyházi vagyok, Debrecenbe gyakran járok, ott is ugyan ez a helyzet. Fórumban, utcán, kávézó előtt, tehát ahol járok.

2018. aug. 15. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván mindenki bámul, mert látszik rajtad gondolom, hogy sokat képzelsz magadról.

De ennyi erővel te meg másokat figyelsz, az mivel jobb?

2018. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!