Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami logikus magyarázata...

Van valami logikus magyarázata annak a jelenségnek, ha valaki nem fotogén?

Figyelt kérdés
Az életben folyton kapom a visszajelzést, hogy jóképű vagyok, a nők rajonganak értem, de képen teljesen más a helyzet, itt már nem aratok akkora sikert a nőknél sem. 😂
2018. aug. 17. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
anyukád barátnői =/= nők
2018. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyukám barátnőit nem dugom.
2018. aug. 17. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Pedig lehet, hogy ők hagynák...
2018. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Mármint anyukád barátnőit sem. :D
2018. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért jó, hogy bármelyik kategóriába írok, frusztrált facok köpködését kapom válaszul.
2018. aug. 18. 00:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az arcforma sokat számít, hogy hogyan verődik vissza a fény a felületekről.


Dolgoztam fotomodell csajjal, aki face2face elég hülyén nézett ki, lapos, szögletes arca volt, bevilágitva viszont imádta a fotógép.


Én még bevilágitva is vacakul nézek ki, kiemel olyan dolgokat a fény+az optika, amit szemtől szemben nem látnak az emberek, így jöhet a durva retus, ami még profi munka esetén sem eredményez olyan jó végeredményt, mint akinek csak éppen el kell simogatni 1-2 bőrhibát.

2018. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!