Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok . Nem...

Nagyon csúnya vagyok . Nem tudom hogy szépüljek meg? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Mielőtt kérdeznétek , azért gondolom hogy csúnya vagyok mert minden fiú ezt éreztette velem

Akarkivel próbálkoztam volna mind lefujjogott meg hogy bottal se érnék hozzá ? Így soha nem lesz senkim?



#csúnya #szepulés
2018. szept. 6. 17:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerintem meg majd elszalad mellettem az élet és senkinek nem fogok tetszeni

Ha eddig mindenki lerondazott miért lenne bármi másképp?

Más lány válogat a fiú között

Nekem még senki

Nah mindegy majd valahogy megemesztem

Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 6. 21:04
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy te csúnya hidd el
2018. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem becsülöd meg magad, miért várod hogy más megbecsüljön/észrevegyen?
2018. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Veled nem külsőleg van a baj,hanem belsőleg.Ezzel fordulj szakemberhez.Az önbizalomhiány kihat a külsődre is!

Amikre figyelj:

a bőröd ápolt legyen,ne legyél szőrös,a fogaidat tartsd rendben,a hajadat mosd rendszeresen,esetleg próbálgasd,milyen stilus állna jobban,stb.

A körmöidre is nagyon figyelj !


A szépség relatív,valakinek te leszel a legszebb.

Javíthatsz a testeden is,a férfiak oda vannak a formás popsiért,a szép combokért.

Hordj kiegészítőket,de leginkább visszafogottabbakat,azok olyan kis nőiesek.

2018. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudjátok hogy nem csúnya? Lehet nagyon csúnya. Ha csúnyának érzed magad, gyűjts plasztikai sebészre, és melletted is hemzsegni fognak a fiúk. Ennyi.
2018. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Legalább annyit megírnál, hogy """ mi a randa rajtad ""? Megértettük, képet nem szeretnél küldeni.

De legalább azt, hogy a hajad a probléma, a szemedet tartod kicsinek ( ezen optikailag lehet csalni )... Vannak ilyen trükkök. Így tudnánk segíteni Neked.

Mondjuk az ilyen lányok, mint te, az esetek 80 százalékában nem rondák...

Szóval valamit írj. :)

2018. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

Szia Kérdező!

Középiskolában sokszor kegyetlenek egymással az emberek,szóval nagy az esélye annak,hogy szar arcokkal vagy körülvéve! Nem igazán hiszem,hogy valóban csúnya lennél. Ha gondolod és küldesz egy fotót az arcodról,vagy a kritizált területről,szívesen elmondom a véleményemet őszintén. Udv!:) 37/f

2018. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Figyelj sztem az hogy vkinek nem tetszel az szubjektív dolog. A meg a gimis fiúkra manapság nincs mit adni vagy is a szavaikra szard le őket. Majd találsz egy pasit akinek te leszel aszép. Egy pl. Az egyik pasi ismerősöm nem velem jött össze hanem az exével ő érzelmi alapon döntöttem pedig hogy meikünk a szebb csaj.
2018. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Döntött *
2018. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Küldj nyugodtan képet sztem nem lehetsz csúnya. Am sok minden fejben dől el. Van olyan bnőm aki arcra nem az a hú de gyönyörű vagy stb hameglátják de van pasija. Jó persze kell a visszajelzésde az is lehet hogy ők keretének és nem tudják értelmesen kommunikálni hogy adj kicsit jobban magadra nem kell1kg vakolatot kenni magadra csak éppen hogy látszódjon hogy te adsz magadra de ennek belülről is jönnie kell pl magabiztos mosoly stb. Ne lássák rajtad hogy szomorú és letört vagy.
2018. nov. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!