Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcba hány éves kortól...

Porcba hány éves kortól lőnek? Vagy ez korhatártalan?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hely válogatja. Én anno, mikor akartam, akkor sok helyen 18 év alatt nem vállaltak, volt ahol 16 év felett szülői beleegyezessésel. Volt olyan hely, ahol azt írták, hogy 11-12 éves kortól csinálnak (piercinges volt az is, nem kozmetikus..). Szerintem többnyire a kozmetikusok azok, akik kortól függetlenül megcsinálják. De inkább szúrasd piercingessel.
2018. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki egy piercingest, és kérdezz rá, én is anno így csináltam. Mert tényleg helytől függ.
2018. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mint ahogy leirtak helytol valtozik, de az osszes helyen kell szuloi beleegyezes. de kerlek ne lovesd, inkabb menj el egy piercing szalonba es ott szurasd ki. ha lovik csak macerad lesz vele, begyullad meg minden.
2018. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kozmetikusok nagy része 12 éveseket már elvállalja, de nem jó porca lövetni. Nagyon tönkreteszi a porcot.

Rendes testékszerezőnél 16 év a korhatár, olykor 14. Ez szülői felügyelet mellett, vagy beleegyezéssel oldható meg.

2018. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!