Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most leszek 20 éves 8 nap...

Most leszek 20 éves 8 nap múlva. Hogyan legyek igazán Nő?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy így végre 5 évfolyamos gimiből kikászálódva, hogyan viselkedik/öltözködik/programozik/sminkel/beszél és viselkedik egy igazi nő? Szeretnék teljesen megváltozni. Hogy kezdjek ehhez hozzá?😊

Kérem olyan nők véleményét/tanácsait akik kicsit annó tanácstalanok voltak.

Köszönöm előre is😍



2018. okt. 8. 17:38
 1/6 anonim válasza:
89%
Öltözz úgy, ahogy neked tetszik, de tölts vele egy kis időt, hogy igazán jó ruhákat válassz, mármint amik neked igazán tetszenek, ne csak magadra kapj valamit, ha csak nem vagy nagyon késésben. Szerintem nem kell sok smink, csak annyi, hogy kiemeld a szemedet/szádat/amit akarsz, meg mondjuk a bőrhibákat elfedni
2018. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinte ne mások mondják meg neked higy milyen legyél, úgy viselkedj és nézz ki, ahogy Te jól érzed magad. Szerezz új barátokat, érezd jól magad velük, rájuk hallgass, ne egy csomó idegenre :D
2018. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most mi a baj, amitől nem érzed magad "igazi" nőnek? Nemcsak egy negyvenes családanya vagy épp egy fitneszmodell lehet ám az.

Te egy fiatal nő vagy, nyilván vannak korosztályi sajátosságaid, de ezeket szerintem nem kell szégyellni :)

2018. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azt várom el, vagy nem azt akarom, hogy mások mondják meg milyen legyek, vagy hogy nézzek ki. Csupán az érdekel, hogy ilyen kori nők mint én, mitől érzik magukat igazi nőnek, tapasztalatok, tippek stb..😊

Az első kommentelőnek köszönöm, hasznos volt.

2018. okt. 8. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben saját magaddal légy elégedett, viseld büszkén azt, amiben/ahogy jól érzed magad. Tök mindegy, hogy ez neked a kiskosztüm magassarkúval vagy épp farmer edzőcipővel, esetleg hippi vagy goth stílus - a lényeg, hogy neked kellemes legyen. Egy igazi nő mindenekelőtt szereti saját magát :) nem gigaegóra kell gondolni, de ha feszengsz a külsőd miatt, az meglátszik rajtad.

A beszéd az, amihez talán konkrétabban hozzá lehet szólni. Egy igazi nő nem káromkodik, mint a kocsis! Persze nem elájulni kell egy csúnya szó hallatán, de gondolj bele, milyen illúzióromboló, mikor egy tök szép csaj szájából ömlik a szenny -.-" különösen a g*ci gusztustalan, pláne kötőszóként használva.

2018. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én is csak 19 vagyok, de szerintem egy igazi nő mindenekelőtt igényes. A ruhái tiszták, letisztultak, mindegy, hogy milyen a stílusa, ha sminkel akkor nem viszi túlzásba, pl szerintem tökéletesen elég egy alapsmink ( alapozó + szemöldökceruza/por + szempillaspirál, esetleg korrektor ). A programokban nem hiszem hogy lenne ilyen "megkötés", csináld azt amitől jól érzed magad :) A káromkodás szerintem sem nőies, nyilván van, amikor elkerülhetetlen, de a hétköznapokban feleslegesnek találom :D Összességében az igényesség az, ami szerintem jellemez egy igazi nőt, továbbá hogy képes éretten gondolkozni és illedelmesen viselkedni.
2018. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!