Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Figyelt kérdés
175 centiméter magas vagyok és nagyon nem szeretem a magasságom mindenki olyan alacsony a közérzetembe hogy nekem rossz érzés melletük sétálni, emmelet annyi gyönyörű magassarkút szeretnék felvenni de valahogy sehogy nem tudom, mikor megnézem magam benne tetszik és jó érzéssel tőlt el a tudat hogy mennyire ki emeli a lábaim és szépnek érzem magam, de amikor elgondolkodom azon hogy szinte csak 155-160 centiméteres emberekkel vagyok körülvéve teljesen el megy tőle a kedvem, nem tudnék valahogy egy picit alacsonyabb lenni?

2018. okt. 13. 14:26
 1/7 anonim válasza:
15%
Borzalmas lehet. :( Égimeszelő vagy nő létedre.
2018. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy! Én mindent megadnék, ha a 153cm helyett akkora lehetnék, mint te vagy. Gondolj bele, hogy vannak 2méternél is magasabb nők. Ők nem vethetnek fel magassarkút. Te viszont bátran felveheted. Különben is, ne mással foglalkozz, hanem saját magaddal. Fogadd el magad. :)
2018. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Vágj le a lábadból. Mégis mit gondolsz, hogy lehetnél már alacsonyabb?
2018. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

láncfűrész, fejsze, esetleg egy jó hentes??? Szerinted mégis mi mással tudnál a csontodból lerövidíteni?


Amúgy nem vagy extrém magas modell magasságú vagy. Azért sok 180+ pasi van. Ismerek egy 190+ lányt, na ő már magas..

2018. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Fogadd el és szeresd magad úgy, ahogy vagy. Egyébként nem is vagy különösebben vagy feltűnően magas. Semmilyen hátrányod nincs a magaságodból, csak akkor ha te csinálsz belőle problémát.

2018. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dőlj be 😉
2018. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg jó, hogy van ilyen magas lány is. nehéz lehajolni a törpékhez. örülök, mikor nekemvaló lányt is látok


188cm

2018. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!