Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálják ezek a csajok,...

Hogy csinálják ezek a csajok, hogy így néznek ki? Mit tegyek, hogy én is ilyen legyek? 20L

Figyelt kérdés
Van egy pár lány a környezetemben akik tök jó vékonyak, jó alakkal rendelkeznek, hosszú egyenes hajuk van és nagyon dögösek. Én akármit csinálok a hajammal tiszta hullám, akkor szép, ha kivasalom. És husis alakom is van, mit tegyek? Előre is köszönöm a tanácsokat!
2018. okt. 21. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nagyrészt genetika. a haj meg pláne (kerek hajhagymák=egyenes, ovális=göndör, ha jól tudom)


hajhoz még annyi, hogy vannak mindenféle kence-ficék, barátnőm használ hővédő sprayt, meg nemtommilyen hajápolója van, olaj, ilyenek. nem azt mondom, hogy sokat segít, de azért jóval egészségesebbnek látszik a haj velük, mint nélkülük.


te csak a saját testedből tudod kihozni a maximumot. nem tudsz keskenyebb lenni, mert a csípőcsontod nem megy össze, és magasabb sem lehetsz, mert a csontod nem nő hozzá megint...


tehát annyit tehetsz, hogy amid van, azt karbantartod edzéssel és étrenddel. Edző oldalak foglalkoznak ilyen témával, alakformálás, miegymás. Nőknek seggnövesztés a szexi, szóval guggolás mindenképp, attól nő az izom, és attól lesz formás a popsi. de nézz utána, hogy mi kell neked, aztán menj le edzőterembe! segítenek edzésben is, meg étrendben is (személyi edző, nem olcsó, de nekem pl megéri)

meg neked ugye fogyás is lenne, de előbb a formákat kell megalkotni, ami izomból van, utána jön a szálkásítás (fél év minimum). MOST KEZDD EL!! Nyárra beach body meglesz!


26f

2018. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!