Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mikor alakult ki?

Lányok! Nektek mikor alakult ki?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és egy ideje megfigyeltem, hogy a nagylábujjaim elferdülnek, kis bütykök kezdenek kialakulni. Nem hordok magassarkút, és a cipőim is jó minőségűek, kényelmesek. Már kezd nehezebbé válni a cipőválasztás, és esztétikailag is zavar, bár ezt lehet túlreagálom. Pl nem igazán szeretek mezítláb lenni azóta. Más, aki érintett, hogy áll ehhez? Titeket mennyire zavar? A pasik megnézik? Szerintetek még meg lehet állítani a folyamatot?

2018. nov. 2. 09:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van, csak én kicsit fiatalabb vagyok nálad. Mivel nem tehetek róla, mert én sem hordok kényelmetlen cipőt, vagy magassarkút, ezért nem is érdekel+én egyébként nyáron is tornacipőben járok. Szerintem lényegtelen, hogy milyen valakinek a lába (jó,az tényleg csúnya, ha teljesen ápolatlan), mert vannak ennél nagyobb problémák is. Vannak emberek, akik mit nem adnának érte, ha lábuk lenne. Az apró szépséghibák nem számítanak, ha valaki belédszeret, megtetszik neki a külsőd, és meglátja, hogy bütyök van a lábadon, nem fog undorodni tőled. Szerintem felesleges ezzel foglalkoznod, egy strandon pl én sem mások bütykét nézem, de gondolom mások is így vannak vele. Nekem sok fiú barátom van, akiket egyáltalán nem taszít ez, főleg, hogy nem is nézik. Nem ez érdekli őket. Amúgy mindig a dolgok jó oldalát kell nézni, és nem a rosszat. Egyébként rengeteg hirdetést láttam már erről, meg nekem is mondták, hogy írjam be youtoub-ba, és vannak rá módszerek...
2018. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé erős bütykeim vannak, úgy 13 éves korban kezdődött.
2018. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is egyre inkább ilyen.l.
2018. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!