Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma szúrattam elsó ajak piercin...

Ma szúrattam elsó ajak piercingem, viszont rövidnek bizonyult. Van rá módszer hogy ne nőjön rá belül a bőr? Talpas tüske van benne. Ki akartam cserélni patkóra de nem megy, nem birom szétcsavarni.

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a szalonba, ahol szúrattad szerintem, jobb, ha profi csinálja az ilyesmit. Ha nem szalonban szúrták, akkor is. Sok helyen ilyenkor ingyen kicserélik, vagy csak az új ékszert kell kifizetni, ami egy ezres körül szokott lenni. De ha mindenképp te szeretnéd cserélni, akkor fertőtlenítsd le mind az ékszert, mind a sebet, és használj gumikesztyűt az ékszer csavarásához, úgy menni fog, ha puszta kézzel nem ment.
2018. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom, köszönöm a segítséget.
2018. nov. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!