Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szuratok köldök pc-t,...

Ha szuratok köldök pc-t, mennyi idő, amíg már strandolhatok?

Figyelt kérdés

Áprilisba szeretném megcsináltatni és júniusba már lehet strandolni, vagy nem?

A válaszokat köszönöm!☺️



2018. dec. 31. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd most.


A gyógyulás több tényezőből jön össze. Jó minőségű ékszer, tisztítás, nem bactatás

2018. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne várj vele áprilisig. 2 hónap alatt egyáltalán nem biztos, hogy teljesen meggyógyul. Lehet, hogy épp érzékenyebb lesz vagy begyullad amikor strandra mennél. Több esélyed van fertőzésre is, ha még nem gyógyult meg. Nyáron egyébként is nagyobb a fertőzés veszélye, ezért többet kell foglalkozni egy frissen szúrt piercinggel. Ha már most tudod hogy szeretnéd, ess túl rajta hamar, és adj neki plusz néhány hónapot gyógyulni.
2019. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se várj vele áprilisig. Én augusztus végén csináltam és fél év után gyógyult be. De olvastam hogy valakinek két hét is elég, ez a testedtől függ, de inkább adj neki több időt.
2019. febr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!