Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy sulyfeleslegtol megszabad...

Nagy sulyfeleslegtol megszabadulok! Mi történt a melletekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan változott a fogyás alatt, mi lett az eredmény

2019. jan. 14. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

A mell zsírszövetből áll, nyilván köldökig lelóg egy nagy fogyás után.

Aki azt mondja hogy neki nem, az hazudik.

2019. jan. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sulyos vagy, es hirtelen adsz le tobb 10 kilot akkor bizony nem csak a melled, hanem a tested tobbi reszen is logni fog a bor es iszonyat ronda lesz, amit utana csak mutettel lehet eltavolitani. Viszont en mar lattam olyat aki nagyon szepen egyenletesen fogyott le de ehhez termeszetes profi szemelyi edzo es az altala eloirtak szigoru betartasa szukseges, es meg igy sem garantalt az olyan eredmeny hogy senki sem mondja meg mi volt a helyzet elotte. De vannak meg csodak, tenyleg van aki gyonyoruen le tud fogyni, sok sikert :)
2019. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem lóg extrém mértékben illetve nem jobban mint előtte. 85Gből lett 75F ez ugye 3 méret, ez kb 25 kg minusz volt. Előtte is utána is arányosan nagy volt, nem aggódtam vagy szorongtam miatta egyáltalán.
2019. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
85B-ről lett 75A-s és lóg, mint állat, striás is. Majdnem 80kg voltam (76-78körül), amikor elkezdtem fogyózni, jojóztam is, most olyan 2 éve lassan stabil a súlyom, és ez lett a végeredmény. Inkább legyen kisebb, én így jobban szeretem őket, mint akkor, amikor nagyok voltak.
2019. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!