Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás? Mitől lehet ez?

Fültágítás? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

4 mm.esre kitágitottam a fülemet, beleraktam egy 6 mm.es tüskét tegnap (nyilván nem toltam át, csak ameddig engedte).

Ma kivettem megtakaritani, de nem ment vissza. Még a 4mm.es is alig akart belemenni.

Lehet, hogy begyulladt, badagadt, azért?

Hagyjam pihenni ezen a méreten míg le nem megy a duzzanat, és utána folytathatom?

10-12 mm.re mennyi idő alatt tudom kitágítani normál tempóval?


2019. jan. 23. 21:53
 1/1 anonim válasza:
Par pillanat alatt kepes osszebbszukulni a bor. De ne aggodj ez a kesobbiekben ha nagyobbat szeretnel nem fog nagy problemat okozni. Meg frissen van csinalva termeszetes hogy osszehuzodik ahogy a tuske/csiga ami fesziti kikerul onnan. Nekem 10mm volt kb masfel-2 het alatt tagitottan ki ekkorara. Nemtudon hogx ez mennxire normalid tempo de nekem van amikor mar egyaltalan nem fajt, nem feszult csak siman belement a nagyobb meret. Es ha megunnad van egy jo hirem. Ez a meret meg ossze tud huzodni. Kb 1 honapja vettem ki a tagitot es most ertem el azt hogy korulbelul normalis fulbevalo meretre osszeszukult.
2019. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!