Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti a tükörben látjátok magatok...

Ti a tükörben látjátok magatokat szebbnek, vagy a fényképeken?

Figyelt kérdés
elsősorban olyan képekre gondolok amin nem a kamerába néztek... Én azt tapasztalom hogy a tükörben nagyon jól nézek ki, a képek meg annyira gázok hogy jobb bele se gondolni... Mint valami eredeti lúzer

2019. febr. 9. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sehogy nem látom magam annak
2019. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elso valasz +1.
2019. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tukorben. De atert is, mert ugy szoktam meg az arcomat. Probald ki, hogy megtukrozod a rolad keszult fotot, egybol ismerosebbnek tunik majd amut latsz.
2019. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
Tükörben. A képeken rendkívül gáz fejem tud lenni, főleg ha nem veszem észre hogy fotóznak. Videón nézek ki a legjobban.
2019. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyformán rusnya vagyok, ez is egy képesség ám.
2019. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tükörben.

Ritka, mikor azt mondom, hogy tényleg jó kép lett rólam

2019. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tükörben egy fokkal jobb, mint fotón. Bár egyszer készültek rólam profi fotós/sminkes által készített képek, az tetszett, bár az már szinte nem is én voltam.
2019. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tükörben.
2019. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindkét helyen elegge szenvedek sot mégjobban amiota megtudtam hogy a tukorben allitoag 5x szebbnek latjuk magunkat.


De inkább tukorben szoktam szepnek latni magam, nagyon keves elonyos kep keszul :/

2019. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mindegyik helyen, de a képeken egy kicsit jobban nézek ki! De azért tükörbe is jó



22/nő

2019. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!