Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a láthatatla...

Mi a véleményetek a láthatatlan melltartókról?

Figyelt kérdés
pl. felragasztható cicifix, vagy a szilikonból lévő ugyancsak felragasztahtó melltartó
2010. júl. 1. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van szilikon melltartóm:) Tök jó! Sok ruhámhoz használom.


Ilyenem van: [link]

2010. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Akinek kis melle van, azon nincs mit tartani, akkor meg minek. Akinek meg nagy melle van (pl nekem DD), annak ez a kis vacak nem tartja meg, az száz.
2010. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagy mellem van:D Megtartja! Első válaszoló voltam.
2010. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
nem is hallottam iylenről. hol lehet venni? amúgy szerintem poén..
2010. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Több méretben létezik: A, B, C, D. Nekem a D tökéletes. Szintén első válaszoló voltam.


http://www.youtube.com/watch?v=HfvvhqT2-qE&feature=player_em..

2010. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az ilyen nem tart semmit.A második válaszolóval értek egyet.
2010. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Sokszor viselem egész nap. Soha nem esett még le! A felhelyezésen múlik minden. Első használatkor nagyon csalódott voltam, mert nem akart tartani, később rájöttem, hogy nem jól akartam felhelyezni. Ha gondoljátok, akkor tölthetek fel holnap képet. Kíváncsiak vagytok hogy néz ki ruha alá véve? Első válaszoló voltam...:D
2010. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én kíváncsi vagyok igen :)

Most vásároltam én is ilyet, még nem érkezett meg. Remélem beválik majd :)

2010. júl. 2. 00:40
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
2.kal egyet értek de azért kiváncsi lennék azokra a képekre
2010. júl. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ha picit szappanos vízzel megmosod a melled előtte, akkor sokkal jobban fog tapadni. Az elején érezheted úgy, hogy bármikor leeshet, de hamar megszokod majd. Egész napos viselete nem ajánlott, de néha belefér:) Legrosszabb esetben picit piros lesz a helye, ami hamar elmúlik, ez azért van, mert a melltartó elzárja a levegőt. Több órát viselem mindig. Teljes napot is kibírja! Felhelyezés után egyre jobban tapadni kezd. Mire megszokod, addigra tapad rendesen:) Fontos, hogy a kosarakat külön-külön helyezd fel! Nem az a célja a melltartónak, hogy eltakarja az egész melled, így nyugodtan rakhatod a mellbimbó alá és úgy tapaszthatod:) Felhelyezés után kapcsold össze a kosarakat. Több használat után, ha úgy érzed nem ragad rendesen, akkor hideg vízzel öblítsd le, és szárítsd meg. Gyorsan kerestem pár képem, ahol rajtam van.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!