Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne utáljam...

Mit csináljak, hogy ne utáljam magam ennyire?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, egyszerűen ha meglátom a tükörképemet, egyből köpni tudnék. Utálom magam, az egész személyiségemet. Olyan érzésem van mindig, mintha ez nem is én lennék, hanem egy "külső" szemlélő aki folyton követ engem, vagyis magamat. Nehéz leírni. Próbáltam otthoni terápiákat, hogy ne foglalkozzak mások véleményével, mert ez inkább a fő bajom. De amint, elkezdem mondogatni, hogy "kit érdekel mit gondolnak", egyből előjön egy hülyeségem, vagy egy botlásom, ami miatt utálom magam. Nem tudok mit kezdeni, de ez a minden napi szenvedés, felkeléstől elalvásig nem mehet tovább. Ki fogok készülni. Nem tudok úgymond megszabadulni magamtól, valami folyton velem van és próbál kitörni belőlem, de nem sikerül. Ezt csak halállal lehet elérni. Lehet bolondnak fognak tartani, de ez van. Tudtok megoldást?

20/F



2018. aug. 19. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Érdekes ,volt valami az életedben amit úgy érzed elrontottál? Vagy amit már másképpen csinálnál?
2018. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátot.Minden ember méltó a szeretetre.Amikor én utáltam magam,rengeteget segített egy nagyon közeli barát,ha valaki szeret,akkor könnyebb neked is megszeretned magad.Mindig van kiút a halálon kívül.Kezdj el sportolni,vidám,önbizalomnövelő (mert úgy tűnik,súlyos önbizalomhiányod van) zenéket hallgatni (pl. Punnany massif-élvezd),ha pl. megizmosodsz,sokkal könnyebben meg tudod szeretni magadat.Ha a helyzet nem javul,beszélgethetsz velem viberen,facebookon vagy e-mailen :)
2018. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!