Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne utaljam...

Mit tegyek hogy ne utaljam magam ennyire?

Figyelt kérdés
Utalom magam mert duci vagyok, nem tetszem magamnak, eddigi életemet végig kísértek a sertések, bántások, folyamatosan magamat emésztem, már leszoktam egyszer a vagdosásról de most nagyon hiányzik. Kaptam egy hatalmas esélyt az élettől de most se vagyok boldog és azon rágódom hogy jól döntöttem e. 18 evésen meg senkim se volt, a múltamból csak rossz emlékeim vannak. Büszke vagyok arra amit eddig elértem mert senki nem hitt bennem és meg többet el akarok érni de ugyanakkor utalom magad. Mikor tükörbe nézek akkor egy olyan ember néz vissza aki sosem lesz elég jó, senkinek, magának se, utalom hogy vagyok, de ugyanakkor tudom hogy egyszer sokra viszem majd de nem így akarom, boldogan akarok többé válni és jobb lenni. Elhatároztam magam, hogy holnaptól koplalok, nem fogok enni ami egy fokkal jobb a vagdosásnál és így elvonja róla a figyelmem így azt talán nem kezdem újra, de nem tudom. Egyszerűen senki sincs akivel meg tudnám beszélni a múltam csalódásait, senkinek nem mondtam soha de előttem ott vannak a képek és van egy barátnőm, aki elítél dolgokat és nem ért dolgokat neki ezeket nem tudnám elmondani, másnak se. Csak magamnak ami nem jó. Nem is tudom már valójában hol járok, mindegy csak szeretnék eltűnni. L

2016. okt. 16. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
mozogj
2016. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is: felejtsd el, hogy éhezteted magad, oké? Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz magaddal! Másodszor: mindenkinek van olyan, amit nem szeret magában, de ezért nem vagyunk egyformák. Nincs két egyforma, mindenkinek megvannak a maga hibái és pozitívumai. Piztosan van valami tehetséged, amiben kiemelkedsz a többiektől, próbálj arra koncentrálni, ne pedig a negatívumokra. Érdemes lenne megnézned az Így kerek az életem című műsort, amiben egy fogyni nem képes nő boldog életét mutatják be, azt, hogy képes volt elfogadni magát, és örül, hogy olyan, amilyen. (A TLC-n tudod megnézni, esetleg interneten.) Remélem, tudtam segíteni.
2016. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Muszáj nem ennem mert így elvonom a figyelmem, muszáj valami, vagy a nem evés vagy a vagdosás de egyszerűen annyira nem szeretem magam hogy muszáj csinálnom valamit ellenem.

2016. okt. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!