Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan éljek, mit tegyek,...

Hogyan éljek, mit tegyek, hogy a lehető legtovább fiatalos arcom maradjon és ne legyek ráncos?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Igyál sok vizet mindennap ( 2-3l) és kerüld a szolit.

Vannak erre krémek, de hát a 99% semmit sem ér.

2019. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

0 szoli, napozás, cigi

fényvédő minden nap

sok víz, egészséges étkezés

jó hidratáló krém

2019. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Még egy szavazat a fényvédőre. Úgyhogy ha hajlandó vagy rá költeni, akkor egy jó fényvédős arckrémet keress (és ne spórolj vele).

Ezen kívül egészséges táplálkozás, sok folyadék, sport, cigi, alkohol mellőzése, kevés stressz.

2019. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

És mifelejtették előttem hogy 10-12 óra alvás naponta.


Én pont ezeket teszem meg én nem látszok 42-nek.


F

2019. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Kerüld a szoláriumot,ne cigizz,sport!

Ennyi

2019. márc. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem hiába volt a napvédő, a zéró cigi, zéró pia, zéró cukor, zöldségdús kaja, sok víz, akkor is száraz volt a bőröm, és a száraz bőr öregebbnek néz ki. A kozmetikumok igenis jók, csak tudni kell használni őket. Nem is drágák.
2019. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Ja, ha dehidratált a bőröd és ennek ellenére nem használsz hidratálót meg semmit, akkor nem biztos, hogy a fényvédő eléggé hidratálja. Nem is ez a funkciója.

Én azt feltételeztem, hogy egy alap arcápolási rutin megvan (arctisztítás+hidratáló minimum), erre jöhet a fényvédő.


És igen, az alvást én is kifelejtettem, az is fontos a ráncmegelőzéshez. Hozzávehetjük a stresszmentes életmódhoz.

2019. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket ❤️😊
2019. márc. 28. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!