Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon visszata...

Szerintetek is nagyon visszataszító, ha egy lánynak el vannak deformalodva a labujjai?

Figyelt kérdés
Nekem nagy butykeim vannak sajnos fiatal korom ellenére, és sokan szóvá teszik. Volt aki szerintem ezért szakított velem,szóval mostanra elég alacsony lett az önbizalmam. Van aki hasonló helyzetben van, és nem okoz problémát? Mit érdemes csinálnom?

2019. máj. 7. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

És ezért szakítani? Hát hallod... azzal hosszabb távon jobb is, hogy nem jöttél össze.

2019. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne ennek gondot okozzon. Aki ez alapján ítél meg nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele.
2019. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is vannak butykeim, de azon kivul apolt labaim vannak...nekem ez nem okozott gondot, sot volt aki rendesen kedvelte :)
2019. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem edekel a labujj ha a puncija oke akkor ok
2019. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

"Volt aki szerintem ezért szakított velem,"

Szerinted. Szerintem meg más oka volt.

2019. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Erről nemtehetsz hogy ilyen a lábad.

Ez a genetikàtól függ!

Ha valaki pedig ezért dob, akkor ő nem is szeretett!

2019. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen nagy gond esztétikai szempontból, viszont ortopédiára érdemes miatta elmenni.
2019. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem tetszene mert én egy nőn minden testrészét szeretem és ha szeretem akkor csókolgatom, tehát ha valami nem tetszik vagy taszító akkor nem szîvesen veszem a számba.


F/42

2019. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Többet ésszel válasza:
0%

Kedves kérdező!


A ha bütykös a lábad van egy nagyon egyszerű módszer. Én még gyerek vagyok és alig hittem el mikor a cipőm 2 nap alatt el bütykösítette a lábam. Én nem hiszek az ilyen csodamódszerekben avagy edd ezt meg ezt és nem lesz zsír stb stb.. de nem szólok bele ki mire költi a pénzét, ő dóga.


Na tehát a lényeg amiről írni akartam hogy hogyan is lehet eltűntetni a bütyköt. Legfőbb amit be kell tartani a rendszeresség! Ha ez nem lesz haszontalan az egész. Naponta kell csinálni nagyjából egy 30 - 120 másodpercig ki hogyan érzi. A kiálló bütyök részt befele kell nyomni (1 újjal elég) a beálló ujjat (kisláb vagy nagylábujj mind1) bedig kifele kell feszíteni


Csak ennyit kell tenni. A bütyök egy olyan 2-6 héten belül eltűnik attől függ milyen súlyos meg persze genetika. Nagyon egyszerű és egyszere lehet csinálni mind a két lábon is(nyilván akinek 2 keze van és csöpp esze hogy jól nyomja, feszítse az ujját) jó gyógyulást


U.i műtét!? Viccelsz? Ha annyi pénzed van inkább vegyél egy kondolkodó agyat nem ami most van

2019. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, ha valaki emiatt dobott... Ne foglalkozz az ilyennel. A lábadat ápold, esetleg menj el pedikűröshöz, ortopéd dokihoz, kérdezd meg, hogy mit lehet tenni.
2019. máj. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!