Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Piercing szúrás után el lehet menni bulizni?

Ma délután csináltattam septumot és úgy alakult hogy elhívtak ma estére. Tetoválás után nem ajánlatos alkoholt inni, de ez piercing után nem érvényes ugye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: buli, szombat, alkohol, piercing, septum

máj. 18. 16:38  Privát üzenet  

A válaszok
Ne igyal. Elegge lerontja a gyogyulasi sebesseget :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 18. 19:43 Privát üzenet

Egyetértek az előttem szólóval.

Én az első piercingem után este elmentem inni, nem mondom nem keveset. Lassabban is gyógyult, mint vártam. Az meg a másik, hogy ittasan sikerült megfejelnem valakit, szóval még az orromból is ömleni kezdett a vér a friss orr pc-mből.

# 2/2Időpont máj. 20. 02:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Septum piercing mennyire fájdalmas?
Tragus piercing 4 honap utan is faj. Normalis? Mit tegyek?
Fetish Studioban mennyi egy piercing szuras?
Mennyire fáj a conch piercing? Tapasztalatok, vélemények?
Ínyfék szúrás húsba?
Helix piercinget szeretnék szúratni. Melyik szalont részesítitek előnyben Budapesten?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!