Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha irigylem az...

Normális, ha irigylem az ilyen tökéletes lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha körülöttem mindenki tökéletes genetikával rendelkezne...


Az egyik lányismerősöm nagyon vékony, 40kg, mindene olyan vékonyka, lapos feszes has, karcsú derék, vékony combok, de mellé C vagy D kosaras természetes mell.

Sose sportolt semmit, és ha az ő étrendjén élnék (chips, kóla, édesség), akkor már vagy 30kg-t híztam volna.

És persze, hogy a fogai is hibátlanok, mesélte egyszer, hogy az éves ellenőrzésen kívül még sosem látta fogorvos, ott is mindig csak megdicsérik.

Emellé nagyon szép arc, telt ajkak, és rengeteg, rengeteg vastagszálú, egészséges haj. Kb mint:

[link]

[link]


14 éves kora óta festi (most 27), többször volt szőkítve, gyakran vasalja, mégis egészséges, hibátlan. Amikor kérdeztem, mit csinál vele, megmondta, semmit.

Sampon, balzsam, "oszt jónapot".


Még a családunkban is vannak hasonló estek.

Anyukámnak gyönyörű, dús, erős vastagszálú, szögegyenes haja van, szép bőre, de nagyon rossz fogai sajnos genetikailag. Apunak semmicske haja, mint a pókháló, de 50 éves koráig egy tömött foga sem volt soha.

A húgom örökölte anyu haját és bőrét, ill apu fogait.

Én anyu fogait és apu haját, ill én vagyok az egyetlen a családban, aki pattanásos. A szüleim kamaszként se voltak azok soha.


Annyira elszomorít, és igazságtalannak érzem, holott ez csak véletlen, így alakult :(


2019. máj. 21. 09:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
76%

155 cm-hez 40 kiló nem gebe, csak vékony. Azt meg fogjátok már fel, hogy az anorexia nem egy testalkat, hanem egy mentális állapot. Lehet egy 155 centis lámy teljesen egészséges 40 kilóval. Persze róla tudjuk, hogy egészségtelen kakákat eszik, szóval itt nem ez a helyzet. Egyszerűen genetikailag ilyen.


Kérdező, igen normális. Én is hasonlóan érzek, ugyanis apai ágon a rokonaim karcsúak, nem híznak könnyen, viszont jellemzőek náluk a rossz ízületek, anyai ágon a legtöbben kerekdedek, hízékonyak, viszont kifejezetten jók az ízületeik, az idősebbek is mozgékonyak. Nah, én örököltem a sz*r ízületeket, és baromi könnyen el tudnék hízni, ha nem vigyáznék.

2019. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

*kajákat

hoppá :D

2019. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

66% a fogazat még a testsúlynál is függetlenebb az étkezésnél.

A fogzománc vastagsága puszta genetika.


Nem vagyok édesszájú, és szénsavas italokat se iszok.

10 éves korom óta állandó látogató vagyok a fogorvosnál.

Húgom, apum, párom illetve az a làny is sok édességet esznek. Tökéletesek a fogaik.


Szóval, ne terjesszünk butaságot.

2019. máj. 21. 13:20
 14/28 anonim ***** válasza:
46%

#11


Senki nem mondta, hogy az anorexia egy testalkat. De a te egysejtű felfogóképességed miatt dedós módon leírom:

Olyan az alkata, olyan gebe vékony, mint a beteg anorexiás lányoknak.

2019. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

14, akkor az egysejtű felfogóképességed miatt dedós módon leírom mégegyszer:

Nem olyan a testalkata, mint az anorexiás lányoknak.


Úgy látszik még nem láttál sem 155 centis lányt, sem betegesen soványat élőben.


Amikor egy genetikailag vékony lányt legebéznek, az pont olyan, mint amikor egy genetikailag vaskos lányt lezsírdisznóznak.

2019. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

Adalék:

"Senki nem mondta, hogy az anorexia egy testalkat."

De, sajnos számtalan példa akad azokra, akik ezt hiszik.

2019. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%

#15


"Nem olyan a testalkata, mint az anorexiás lányoknak.


Úgy látszik még nem láttál sem 155 centis lányt, sem betegesen soványat élőben."


De láttam és betegesen soványat is, főleg egészen közelről anyukám révén.

Én 159 centi vagyok 49 kg, sportos, enyhén izmos, szóval nehogy azt mond már, hogy egészséges az a 40 kg egy 155 centis csajnak? Ha az a csaj minden sz.rt eszik össze, és nem olyat, amitől tényleg lehetne hízni egészséges keretek között, akkor ott egészségügyi problémák vannak. Honnan tudod, hogy egészséges?


Anyukám betegsége (rák) miatt 149 centisen 42 kg-ról kb 30-ra lefogyott. Szóval kérlek, ne feltételezd azt a másikról, hogy még soha életében nem látott ilyen dolgokat.

Látod, és még anyukám is csak 42 kg volt és ő 6 centivel alacsonyabb is.


"mint amikor egy genetikailag vaskos lányt lezsírdisznóznak."

Linkeljél már ilyet, mert ezt nem tudom elképzelni, hogy milyen a genetikailag vaskos lány.


"Amikor egy genetikailag vékony lányt legebéznek"

És mi van akkor? Talán fáj az igazság? Mit tesz azért a csaj, hogy ne legyen piszkafa? Talán eljár sportolni, hogy izmot szedjen magára? Elkezd tömegnövelő edzésbe?

Ha meg nem, akkor ne sértődjön meg azon, ha valakinek ez a véleménye.

A szépség mindenkinél mást jelent. Van, akinek a genetikailag nagyon vékonyság az csúnya, gebeség, van aki a molettet, van, aki a sportosat szereti..stb.

2019. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"A szépség mindenkinél mást jelent."


Ebben teljesen igazad van, pont ezért nem kéne olyan értelmetlenül durván kifejezni a véleményed, főleg azt nem értem, hogy rákos volt az anyukád, mégis ilyen szavakat használsz, és leszólod a vékonyakat.


Súly alaján meg azért nem lehet megítélni senkit, mert az izom nehezebb mint a zsír (ezzel gondolom semmi újat nem mondtam) ergo a csaj valószínűleg nem izmos, ezér ilyen könnyű, plusz az is lehet, hogy vékony csontú. Baromira nem olyen egyszerű, mint gondolod, nem lehet egy magasság és egy testsúly adat alapján meghatározni, ki mennyire vékony.



Genetiakailag vaskos: én azokra gondoltam, akiknek vastag a csontja/izomzata, nem filigrán, esetleg egy kicsi felesleg van rajta, de nem elhízott.

De ne aggódj, van, aki még Palvin Barbit is ledagadtozza.

2019. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ebben teljesen igazad van, pont ezért nem kéne olyan értelmetlenül durván kifejezni a véleményed, főleg azt nem értem, hogy rákos volt az anyukád, mégis ilyen szavakat használsz, és leszólod a vékonyakat."


A különbség csupán annyi, hogy míg anyukám egészségesen 149 centihez 42 kg, addig ez a csaj alapból 40 kg 155 centihez, ami b..romi kevés ehhez a magassághoz. Anyukám betegség miatt fogyott. Érezd a különbséget?

És anyukám sz..rul nézett ki csontváz vékonyan.



Palvin Barbi ha hétköznapi ember lenne, b..romi jó alakja lenne, viszont mivel modell, ezért lehet rá azt mondani, hogy van rajta pár kg felesleg, nem egy megszokott modell alakja van. Az arca viszont nagyon szép.

2019. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Anyukám betegség miatt fogyott. Érezd a különbséget?"


Itt nem a különbségről van szó, és nem is anyukádról. Egyszerűen gáz volt, ahogy egy tök ismeretlen lányt megítéltél és leszoltál, akiről, mint mondtam, így látatlanban ez alapján a 2 darab adat alapján nem lehet megmondani, hogy hogy néz ki.


Idézlek: "ő egy anorexiás gebe"

Mitől van ekkora arcod? Nem is értem. Alapjáraton nem kéne leszólni senkit sem a kinézete alapján, még akkor sem, ha ismered, de őt még csak nem iy ismered.

2019. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!