Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, ha irigylem az...

Normális, ha irigylem az ilyen tökéletes lányokat?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha körülöttem mindenki tökéletes genetikával rendelkezne...


Az egyik lányismerősöm nagyon vékony, 40kg, mindene olyan vékonyka, lapos feszes has, karcsú derék, vékony combok, de mellé C vagy D kosaras természetes mell.

Sose sportolt semmit, és ha az ő étrendjén élnék (chips, kóla, édesség), akkor már vagy 30kg-t híztam volna.

És persze, hogy a fogai is hibátlanok, mesélte egyszer, hogy az éves ellenőrzésen kívül még sosem látta fogorvos, ott is mindig csak megdicsérik.

Emellé nagyon szép arc, telt ajkak, és rengeteg, rengeteg vastagszálú, egészséges haj. Kb mint:

[link]

[link]


14 éves kora óta festi (most 27), többször volt szőkítve, gyakran vasalja, mégis egészséges, hibátlan. Amikor kérdeztem, mit csinál vele, megmondta, semmit.

Sampon, balzsam, "oszt jónapot".


Még a családunkban is vannak hasonló estek.

Anyukámnak gyönyörű, dús, erős vastagszálú, szögegyenes haja van, szép bőre, de nagyon rossz fogai sajnos genetikailag. Apunak semmicske haja, mint a pókháló, de 50 éves koráig egy tömött foga sem volt soha.

A húgom örökölte anyu haját és bőrét, ill apu fogait.

Én anyu fogait és apu haját, ill én vagyok az egyetlen a családban, aki pattanásos. A szüleim kamaszként se voltak azok soha.


Annyira elszomorít, és igazságtalannak érzem, holott ez csak véletlen, így alakult :(


2019. máj. 21. 09:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
*is
2019. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#20


"mint mondtam, így látatlanban ez alapján a 2 darab adat alapján nem lehet megmondani, hogy hogy néz ki."


A két adat alapján a BMI is azt mondja, hogy sovány. Ezen mit nem lehet megérteni? A két számadat alapján leszűrhető, hogy ehhez a magassághoz b..romira kevés a 40 kg, ami nem egészséges! Ennyi.

Most az, hogy én mivel illettem, nem kéne ezen még napokig rugózni.

Megnyugszik a kis lelked, ha csak azt mondom rá, hogy egészségtelenül vékony és híznia kéne? Ez a megfogalmazás már a te lelkivilágodnak elviselhető?


Egy olyan embert, aki nem betegség miatt hízott meg, hanem egészségtelen mozgásszegény életmód miatt, simán lekövérezek, mert ami tény, az tény.


És figyelj, mindenkinek van a másikról véleménye, az, hogy ki az, aki a másik szemébe meri ezt mondani, vagy csak a háta mögött, az megint egy másik kérdés.

Tudom, mond meg az igazat és betörik a fejed.


"Alapjáraton nem kéne leszólni senkit sem a kinézete alapján, még akkor sem, ha ismered, de őt még csak nem iy ismered."

Alapjáraton ha hibát követsz el, amit te nem látsz, akkor jó lenne, ha valaki rávezetne téged, ergó mondják meg az igazat. Vagy jobban szeretnéd, ha mindenki csak a szépet és jót mondaná neked, még akkor is, ha hazudnak neked ezáltal?

Döntsd el, hogy igazat akarsz, vagy hazugságot.

2019. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy, hogy ismered a bmi-t, de már ott elbukott a dolog, hogy a bmi sosem ad valós adatot. Pont azért, amiért a súly nem csak a zsír mennyiségén és a magasságon múlik, hanem ott van a csontok vastagsága, izom mennyisége, amit a bmi nem kalkulál bele, viszont sokat számít.


És hidd el, nem az én lelki világomat bántottad, plusz az igazságot is meg lehet mondani kevésbé túlméretezett arccal.

2019. máj. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

De remélem azért azt meg tudod érteni, hogy egy 155 centis lánynak nagyon kevés az a 40 kg. És ehhez nem kell se BMI, se az, hogy fizikálisan lássuk az adott személyt. Remélem nem hiszed azt, hogy ezen a csajon bármi kézzel fogható izomzat is lenne, itt a szálkás női testre gondolok, amitől ő nehezebb lenne. Ha lenne rajta bármi izomzat akkor nehezebb lenne, mint 40 kg és akkor a kérdező is írta volna, hogy sportol.


De ergó ő nem csinál semmit, csak vékony, csont és bőr. Ennyi. Nem kell ezt túl ragozni.

Kiírtad már végre magadból, amit akartál, vagy szeretnél még hónapokon ezen rágódni?

2019. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem rágódnék én, ha nem írnál folyton hülyeségeket. Pont azért könnyű, mert nincsen izma. Istenem, de értetlen vagy. Na szia. :)
2019. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
nekem teljesen normális, de neked nem kell annak lennie. engem is kb ilyen emberek vesznek körbe, egy barátnőm még úgy is bomba, hogy 10 kg-t hízott majdnem... én meg hízok egy kilót és konkrétan szétfolyok :D
2019. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Értem, hogy miért zavar Kedves Kérdező, de abba gondolj bele hogy ez mennyire kicsinyes probléma ahhoz képest amivel emberek kénytelenek megküzdeni nap mint nap. Hogy csak egy egyszerű példát említsek, van aki ferde gerinccel születik, vagy súlyos hátrányokkal pl Down-kórral kell hogy leéljen egy egész életet. Ez nem csak hogy a kinézetüket, de az egészségüket is érinti, na AZ probléma. A szélsőséges eseteket pl vakság már nem is említeném, gondolom te is láttál már szörnyű példákat. Viszont megértem hogy kívülállóként téged ez nem foglalkoztat napi szinten.


Ebből a sajnos sokakra jellemző "kisebbségi érzésből" csak úgy lehet kimászni, hogy megéled azt az állapotot is, amire most úgy irigykedsz. Senki nem lesz attól boldog, hogy jobban néz ki mint az átlag, sőt, az önbizalom se ettől függ. Fejben dől el, nekem elhiheted. Erre akkor döbbentem rá, amikor túl egy friss szakításon, lelkileg teljesen összetörve elmentem egy buliba. Külsőleg elég jó formában voltam, sokat edzettem akkoriban és teljes sminkben meg szép ruhában állítottam be. Biztos, hogy idegen szemmel jó csajnak tűntem, de senki nem tudhatta hogy belül haldokoltam. A tükörbe nézve nem láttam mást, mint egy taknyos orrú, kisírt szemű lányt, arról nem is beszélve hogy van az az arckifejezés amit a legjobb smink se fed el.


Hidd el, mindenkin lehet javítani és egy bizonyos szintig kell is, amíg jól érzed magad a bőrödben. Senki sem fog jobban elfogadni ha 2 kilóval kevesebb leszel, vagy dúsabb lesz a hajad. Még csak az se biztos hogy tetszeni jobban fogsz. Magad miatt fejlődj ilyen szempontból is, és ha elégedetten fogsz magadra nézni, az meg fogja adni a kis "pluszt".:) Kívánom, hogy sikerüljön.

2019. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A 40 kiló max 12 évesen tökéletes
2019. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!