Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 3 éve van már orrpiercingem...

Ha 3 éve van már orrpiercingem, és ha kivenném egy napra, akkor összeforna, vagy már nem?

Figyelt kérdés
Akinek tapasztalata van erről írjon, légyszi :)

2019. máj. 23. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan kiveheted amíg leszóbelizel. Sőt ha lehet vissza se tedd.
2019. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2019. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi idő után szerintem már soha nem fog
2019. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Butasag, hogy soha nem fog:) nekem 5 eve volt meg mikor egyszer csak ugy dontottem kiveszem. Egy nap alatt nem forr ossze, de par het alatt teljesen ossze tud. Az, hogy hany het stb szervezet es ember fuggo.

Imadom mikor ilyen kerdes ala olyan emberek irnak akik vagy piercing ellenesek vagy semmit nem tudnak rola.

2019. máj. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, 6 év után vettem ki a piercingemet, valamelyik nap az egyik ilyen kérdés miatt kíváncsi lettem, hogy így, hogy 11 éve nincs bent mi a helyzet, gond nélkül bement
2019. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En kb 3 het utan neztem meg es nem tudtam mar berakni se kivulrol se belulrol.

Viszont ami veled tortent, nem egy elterjedt dolog, van ismerosom aki a nyelv piercingjet tobb ev utan is gond nelkul vissza tudja rakni, de kevesebb ember bore, szervezete produkalja ezt mint akinek ossze no hamar.

2019. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem fog összeforrni. Szövettani képtelenség.

Hosszabb táv meg ember és szövetfüggő. Ha már tökéletesen meggyógyult az ékszer, akkor nagyon hosszú idő kell neki, hogy valóban összeforrjon, de az sem garantál, de a picike nyoma az megmarad, de ez sem igaz mindenkinél. Akinek rugalmasabb bőre van, több kollagén van benne és gyors a bőrszöveti regenerációja, annak könnyebben forr össze, akinek szárazabb bőre van és inkább feszes, annak nehezebben.

De általánosításban fogalmazva, ha sokszor cserélted, tehát már benned van a megfelelő mozdulatsor, akkor könnyen helyezed vissza és így a 3 éves testékszert jó pár hónapig visssza fogod tudni rakni egymagad is.

Elsőnek a lyuk csak összeszűkül belül, majd szép lassan kifelé. Ehhez hetek, hónapok, évek kellenek.

;) remélem korrekt így

2019. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!