Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj ha valakinek karikás...

Miért baj ha valakinek karikás a szeme? Mi ebbe a csúnya? Miért kell bántani?

Figyelt kérdés
Nagyon sápadt fehér szeplős bőröm van amióta élek,és alapból karikásak voltak a szemeim,hiába alszok sokat,már mindent használtam rá,a Korrektor maradt.A legminőségibbet is megvettem akkor is a nap végére (hiába volt nálam smink fixáló spray) lejött,mikor bele untam csak a szemöldökömet csináltam meg,mindenki még a tanárok is rossz szemmel nézték hogy karikásak a szemeim kérdem én MIÉRT BAJ? akinek nagyon fehér a bőre nagyon feltűnő,nem lehet mit tenni,én szeretem hogy sápadt fehér szeplős bőröm van kicsi karikákkal.Fiúk ezt tényleg ennyire rossz pont? Lányok mit gondoltok erről?

2019. jún. 9. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Bántani ronda dolog miatta, de tény hogy a karikás szem nem túl szép, egészségtelen hatást kelt. Voltál vérvételen, nem valami vitaminhiány? Iszol elég vizet? Egyébkent van akinek nincs baja csak szimplán ilyen típus. De érdemes dokival beszélni.
2019. jún. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Családban mindenki ilyen,a fehér bőrtöl jobban látszik
2019. jún. 10. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fehér+nagyon vékony ott a bőr én már beletorodtem, hogy nem tudok vele mit csinálni
2019. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is karikásak alapból, én megkaptam, hogy biztos nem ba...tak meg rendesen, azé' ilyen.... nóbeldíj.
2019. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért baj ha valakinek karikás a szeme? Mi ebbe a csúnya? "

Mert ránézésre azt a látszatot kelti, mint ha beteg lennél. Szerinte ezért.


Megnézhetem..?

2019. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, dédnagymamámnak olyan karikás volt a szeme, amilyet te elképzelni se tudsz (sőt, mellé nem is volt egy szépség), mégis beleszeretett egy kifejezetten vonzó férfi (aki később a férje is lett). Szóval egyáltalán nem mindenki tartja csúnyának. Nekem is karikás kicsit, de én sokat nevetek is mellé, ez pedig ellensúlyozza. :D Tökmindegy, hogy nézel ki, valaki ígyis-úgyis beléd fog kötni, pláne, ha még azt is látják, hogy elégedett vagy magaddal, azt aztán tényleg nem tudják elviselni. Pár év múlva megtanulsz sz@rni az emberek véleményére, persze addig nehéz, tudom. Ha rákérdeznek a karikás szemedre, te is kérdezz vissza valamilyen, szerinted előnytelen külső tulajdonságukra (pl. "És neked miért van súlyfelesleged/miért töredezett a hajad/miért szőrös a karod/miért csálék a fogaid/stb.?). Majd észreveszik magukat.. :D
2019. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Átérzem:( én is ugyanilyen vagyok, és nem segített semmi akármit próbáltam. Inkább nem érdekel mások véleménye.
2020. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem esztétikus,kicsit beteges hatást kellt,nyilvan ha az ember arca szép,attol meg nem lesz ronda, csak max kialvatlan megjelenése lesz, de vannak erősen fedő korrektorok amivel pár perc alatt oevosolni lehet a problémát sok sztár evvel fedi el,igyál sok vizet,uborka gyömbért egyél,szem alatti maszk,szemkörnyék ápolo,vichy,bioderma.
2020. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Tényleg rossz pont. A bronzosabb bőr sokkal szebb. A karika meg tényleg ronda. 18f
2020. aug. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!