Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet orrpiercingem?

Nagyon szeretnék egyet, de nem tudom mennyire lenne szerencsés megpróbálnom, mert mondjuk úgy hogy a fülem se bírja annyira?

Amit még kiskoromban szurattak fülbevalót azzal semmi gond nincs, de kb 2 éve lett még +2db fülbevalóm (ugyanazon az oldalon mind2) és ott begyullad és gennyes lesz az orvosifémtől. Bizsu van benne, amitől bár nem gyulladt és gennyes, de van egy minimális kellemetlen szaga ha kiveszem a fülbevalót.

Lehtséges, hogy az orrom se fogja bírni az ékszert?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orrpiercing, piercing

jún. 12. 14:00  Privát üzenet  

A válaszok
Anonymus444 nevű felhasználó válasza:

Nem

# 1/3Időpont jún. 12. 14:17 Privát üzenet

A fülem régebben nekem is sokszor begyulladt fülbevalóktól. Aztán lett orrpiercingem (illetve köldök, és medusa) és a fülemben 3-3 fülbevaló.

Titánt kérj/vegyél, azt talán jobban bírja.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 16:24 Privát üzenet
Ezt orvostol kéne megkérdezned, de amúgy készülj rá hogy rohadt macerás lesz orrot fujni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 3 éve van már orrpiercingem, és ha kivenném egy napra, akkor összeforna, vagy már nem?
Normális hogy lüktetően fáj az orrpiercingem körül?
Ha kicsivel nagyobb orrom van akkor nem lehet orrpiercingem?
Lassan három hete szúrattam az orrpiercingem de egy kis bogyó szerűség nőtt mellé, mit tegyek?
Meglazult a golyozaras orrpiercingem, mit tegyek?
Mennyi idő után cserélhetem ki az orrpiercingem?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!