Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől számít egy nő igénytelen...

Mitől számít egy nő igénytelennek?

Figyelt kérdés
Bőrápolás, hajápolás, hajfestés, sminkelés, körömfestés, öltözködés...

2019. jún. 30. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

#2

Aha, szóval ha az egyik körmömről lepattog a géllakk és 2 napig úgy néz ki, akkor igénytelen vagyok. Nem attól igényes valaki, hogy minden nap minden percében tökéletes a külseje, és ha kinő rajta egy szőrszál, vagy épp hajmosás előtt áll és kicsit zsíros a haja, akkor már undorító koszos tehén...a másik meg a fogak: nincs mindenkinek pénze fogászatra. Nekem 3 évig volt fogszabályzóm, az alsó első 2 szemfogam között mégis orbitális rés lett, valamiért szétcsúsztak. Lesz majd fogszabályzóm megint, de minimum félmillió forint és mivel pár napja volt egy 900 ezer forintos orrplasztikai műtétem, így ez váratni fog magára. Mégsem vagyok ettől igénytelen :D


Szerintem az igénytelen, aki:

- nem tisztálkodik minden nap(fürdés, fogmosás, arctisztítás stb)

- ápolatlan, lenőtt a haja(festetni 2-3 havonta szokás, mosni pedig heti 2-szer, ennél ritkábban már tuti zsíros lenne a feje bárkinek)

- koszosak, lerágottak a körmei(hogy van-e műkörme vagy festi-e a körmét, az az ő dolga, csak legyen ápolt)

- és igen, a sminket is el lehet b*szni, bár én ezt nem feltétlen mondanám igénytelenségnek, inkább csak nem ért hozzá

- koszos, büdös, túlhordott ruhák viselete

2019. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
betikekekekeee nem bírja a kritikát, 3 vagy 4 válasz törölve
2019. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Ugyanattól, amitől egy férfi:

- nem mosakodik/fürdik

- nem mos fogat

- büdös

- rendszeresen büdösek és piszkosak a ruhái

- trehány a környezetére

2019. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Kedves bettike, hordtam az ejszakait utana :) De a magyarazkodasodba jol bele kavarodtal az ellentmondasaiddal. A szazalekod viszont sok mindent elarul
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az az igénytelen, aki nem fürdik (kánikulában naponta illene), érződik a testszaga, nem mos fogat, büdös, foltos ruhákban jár rendszeresen. Sajna ismerek/ismertem ilyen csajokat, tök jól néznek ki, de pl az orrfacsaró hónaljszag igencsak rombolja az imázst (az illető nem használ semmit ellene, szerinte jó ez így).
2019. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!