Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrszőr kihúzás miatt gyulladás?

Orrszőr kihúzás miatt gyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 3 száll szőrt kihúztam (nem tudom miért) ez után most azt olvastam hogy durva akár halálos gyulladást lehet kapni. Szóval ilyesmi tapasztalatokra lennék kíváncsi. meg hogy kb mennyi esélye van ennek a kialakulására.

2019. júl. 1. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Húztam már ki nem egyszer és nem gyulladt még egyszer sem be. Lehet van némi veszélye, bármelyik szőrtüsző gyulladásba bele lehetne halni, ha nagyon súlyos. Régen lehet meg is történt, ma legrosszabb esetben is kiműtik.

Legalábbis ha orvoshoz fordulsz...


Szerintem megnyugodhatsz: nem fogsz meghalni!

Ha pedig be is gyullad (amit nem tartok annyira valószínűleg) akkor orvos. Addig nem múlik a gyulladás, míg a szőrszál felszínre nem kerül.

2019. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy azért is veszélyes az orr nyillàsnàl a pattanàs és a szőr húzàs, mert ott fut a hàromosztatu ideg, illetve sok fontosabb ér is fut ott, amibe ha bekerül valami tényleg veszélyes lehet.
2019. júl. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!