Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Előfordult mással is hogy a...

Előfordult mással is hogy a szülei valamilyen frizurát gyerekként ráeröltettek? Mondjuk valakinek a hosszút vagy a nagyon rövidet?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen középen elválasztott kb 6-10 centis hajat kellett viselnem.

2019. júl. 15. 15:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú egyenes hajam volt amit szerettem is nagyon kis koromban, nem volt túlságosan hosszú, a lapockám alá ért kb 5-10 centivel. Azt erőltették rám, hogy sosem hordhattam kibontva, mindig fonva vagy copfban kellett, hogy legyen. Szemből is ilyen hátrányalt szopottgombóc fejem volt az összes képen. A sápadt arcommal annyira egybeolvadt a lenyalt világos színű hajam, hogy úgy néztem ki mint valami szellem. És akkor jöttek mellé még a fiús innen onnan megörökölt ruhák, na jó inkább hagyjuk. Csúfoltak engem is mindenhogyan.
2021. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

2003 as születésű vagyok 😆 és kicsinek anyám vágta le a frufrum, meg ilyen rövid kör haj, akinek nem volt bili fejü haja annak nem volt gyerek kora.🤣🤣🤣 visszanézni vicces.

Már 18 vagyok és hosszu magamnak ápolom illetve csak fodrásznak engedem vágatni.

2021. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!