Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Budapesten melyik modellügynök...

Budapesten melyik modellügynökség a legjobb, hova érdemes jelentkezni? Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a modellkedést, amíg nem találok nekem megfelelő munkát. Esetleg melyik ügynökség fizet, ha náluk modellkedsz?
2019. aug. 30. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Visage, VM, ICON, crisp, attractive
2019. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden masodik kerdesben el van mondva.. az osszes fizet, de nem “naluk” modellkedsz, ok kozvetitenek ki munkara.

VM, Crisp.

2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visage.
2019. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én mindenképpen a Vm-et ajánlanám. Iszonyatosan kedvesek és nagyon családi a hangulat. Azóta egyébként elmentél valamelyikhez?
2019. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a fentebbi ügynökségeken kívül még az Avantage-t ajánlanám. Instán ha jól számoltam 15 modelljük van külföldön, nem értek hozzá de szerintem azért ez már valami.
2019. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!