Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Pénteken lesz az első fotózáso...

Pénteken lesz az első fotózásom, nagyon izgulok, kérdés lent?

Figyelt kérdés
Pénteken részt veszek majd egy fotózáson, ahol rajtam kívül majdnem az összes többi lány modell lesz. Egy divatcég honlapjára mennek majd a képek. Alapból is nagyon visszahúzódó, félénk vagyok, nem szeretem ha fotóznak... tudom, hogy segíteni fognak majd, de mégis mire számítsak? Hogy képzeljem el az egészet? Lesz sminkes, fodrász, minden... 22/L
2019. szept. 18. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
De miért fotóztatod magad, ha nem szereted, ha fotóznak...? Komolyan nem értem... én se szeretem, a saját esküvőmön is bújkáltam a fotós elől, de nem is jutott volna eszembe fotózásra menni. 🤷‍♀️
2019. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Q77 ***** válasza:

Hát sose legyen nagyobb problémád mint hogy fotóznak :)


Reggel beveszed a virtuális "leszarom" tablettát és csinálod amit mondanak, nem kell feszülni, így el fog menni a nap egy pillantás alatt.

2019. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak a haszontalan kommentet. Nagy szerepem van a cégben, és ezért, én is fent leszek a honlapon.


Másodiknak köszi, bár amúgy ez nem ilyen egyszerű. De megpróbálom... :)

2019. szept. 19. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Beöntést csinálj előtte!
2019. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!