Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan mutatkozzak be egy...

Hogyan mutatkozzak be egy szépségverseny első körös castingján?

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyon megnyerő lenni de félek hogy a nevem, foglalkozásom, hobbim nem túl érdekes bemutatkozás. Mivel egészítsem ki?

2019. jún. 26. 15:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül került ebbe a kategóriába elnézést
2019. jún. 26. 15:58
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy ötlet a "kiegészítésre":

Mikor elmondtad ezeket az unalmas dolgokat, vegyél elő a zsebedből egy labellót, és látványosan kenj jó bőven az ajkaidra!

2019. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Véletlenül egy kérdés se kerül ide, legalább vállald hogy nem figyeltél.
2019. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Te választod a kategóriát, hogy hová írsz, szóval véletlenül ide nem kerül kérdés.
2019. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

És már tudom is mit mondj a bemutatkozáskor:

"Szeretnék hinni a véletlenekben, de sajnos nincsenek."

2019. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyira nevetségesek vagytok és buták hogy ezt az egy dolgot sikerült felfogni az egész kérdésből. Kepzeljétek el,hogy munka közben sietve tettem fel a kérdést és VÉLETLENÜL átléptem azt a részt ahol meg kell adni a kategóriát.De ha egy kicsit is vennének a fáradtságot és megerőltetnétek a csepp kis agyatokat és belegondolnátok hogy mégis mi okom lett volna szándékosan az étel kategóriába tenni ilyen kérdést akkor rájönnétek hogy valószínűleg semmi okom nem volt és tényleg véletlen volt.

Tiszta szívből sajnállak titeket hogy ennyire negativ az életetek és csak ennyire telik hogy mással kötekedjetek,holott segítséget kértem.

De nem baj, úgyis azt kapjátok az élettől amit megérdemeltek! ☺️

2019. jún. 26. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Legyél határozott, magabiztos, mosolyogj végig, áradjon belőled a pozitivitás. Amikor a munkádról beszélsz lehessen látni és hallani, hogy imádod. A hobbiaidnál is ugyan így.

Mond el mit szeretsz az életben, az emberekben.

Melyik emberi tulajdonságot tartod a legelőnyösebnek.

Ha szeretnéd a hobbiaidhoz sorolhatnád azt is hogy szeretsz embereken segíteni, pl hajléktalanok, vagy korházakban önkénteskedni. Ezek mindig jó színben tüntetnek fel:)

2019. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt kellene mondanod nekik: "Akkor én most szépen kisétálok ezen az ajtón és visszajövök 2-3 év múlva, mikor lesz elég önbizalmam és elég magabiztos leszek, mivel a gyakorikerdesek oldalon tettem fel a kérdést, hogy mégis mit kéne itt mondanom, hogy egyáltalán megnyerőnek tűnjek."


Szerintem teljesen alap dolog a bemutatkozás, egy modell akkor sikeres, ha magabiztos, van kiállása, határozott. Viszont te már itt "megbuktál" (ezt ne értsd szó szerint!), hogy azt sem tudod mit mondj még el bemutatkozásnak. Ha ebben nem vagy elég talpraesett, akkor másban hogy leszel? Ezt nem bántásnak írom, csak tanácsként. Amúgy nekem eszem ágába nem volt sohasem modellkedni, nem is jártam ilyen castingon, de nem hinném, hogy amiket fent felsoroltál, azokon kívül más túlságosan érdekelné őket. Amiket a #7-es hozzászóló írt, azok jó tippek. Nem csak az a lényeg, hogy mit mondasz el, hanem hogy hogy mondod, mekkora lelkesedéssel.

Azért sok sikert kívánok!

2019. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8! És hogyha feladja biztos meg fogja tanulni! Okoska
2019. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, na és most próbálj szöveget értelmezni. 🤔😂😂 Hol látod, hogy azt írtam, adja fel?! Azt mondtam, hogy az a sikeres, akinek van önbizalma, határozott, talpraesett, ő pedig ebben bizonytalan, hogy mit mondjon bemutatkozásban...Senki nem azt mondta, hogy adja fel, hanem, hogy ez látszik, ha nem elég határozott. Innentől kezdve pont senkit nem érdekel egy elbizonytalanodott, megszeppent lány, mint modell. A hozzászólásom első részében pontosan azt írtam, hogy talán ónbizalomra, bátorságra kéne edzeni és negpróbálni, amikor eljött az ideje! Ezen mi a feladás, okoska?! 🤨🤨🤨🤨

A második része meg pont arra irányult, hogy ha mindenképp most próbálja meg, akkor azok jó tanácsok, amit felettem írtam.

Szóval amúgy lepontozás helyett szöveget kéne értelmezni, de nem gáz. 😂😂😂 Remélem minden kedves lepontozó tisztában van azzal, hogy a befutott modellek közül senki nem ide írta ki, mit mondjon, talán azoktól kérdezte meg mit mondjon, akik támogatták, de nem ismeretlenektől és nem is úgy állítottak oda castingra, hogy közben feszengtek, mit fognak rosszul mondani, mi nem lesz elég érdekes bennük. Aki modellkedik, az pont, hogy okkal vagy ok nélkül, de teli van önbizalommal és talpraesett,nem parázik attól, hogy nem lesz elég érdekes.

2019. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!