Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy modell szeretnek lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogyan mondjam el szüleimnek hogy modell szeretnek lenni?nagyon régóta szeretnek modellkedni de felek hogy kinevetnének a szüleim...segítsetek kérlek

2019. nov. 22. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem először találj egy igazi modellügynökséget.


Hogy miről lehet felismeri egy ilyen ügynökséget?


-rendes weboldala van

-a modelljeiket megtudod keresni instagrammon/facebookon

-nem kérnek regisztráció/jeletkezési/ tanfolyam stb díjat. Egy rendes ügynökség beléd fektet, de csak ha lát benned lehetőséget!

-az közösségi oldalaik aktívak, kirakják melyik modelljük épp merre jár (pl : Drága Xymodellünk a párizsi divathéten!) S képet is mellékelnek.


Ha találtál egy ilyen ügynökséget (én pl az OMG-ot ajánlom, azt hogy hogyan tudsz velük kapcsolatba lépni, privátban megírom), akkor nézd meg magad is, hogy lesz e egyáltalán esélyed.


1. 14-20 év közötti vagy

2. 172cm-nél magasabb vagy

3. Vékony, nyulánk a testalkatod

4. Karakteres arcod, erős állcsontod van.Kiugró arc csontod.

5.Nagyok az ajkaid s a szemeid. Kicsi az állad.


Ha ezeket igaznak érzed magadra, akkor van esélyed komolyan foglalkozni a modellkedéssel.


Ezután pedig, mondd meg a szüleidnek, hogy mit szeretnél. Mutasd meg nekik az ügynökséget, ha belemennek jelentkezz s kérd meg őket, hogy kisérjenek el az esetleges castingra,vagy vegyék fel a kapcsolatot a scout-oddal // a scoutok azok az emberek, akik megkeresik az ügynökségek számára a megfelelő lányokat, és segitik a lányt, leadják a jeletkezését, illetve segitenek kapcsolatba lépni neki az ügynökséggel. Mellesleg én is scout vagyok 😅//


Fontos, hogy ha behivnak castingra, s penzt kérnek bármiért is, azonnal forditsatok hátat a szüleiddel, mert akkor csak le akarnak húzni titeket.


Nagyon remélem, hogy sikerül a modellkedés 😊

S írtam priviben! 😀

2020. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!