Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » El’magic Agency-vel van...

El’magic Agency-vel van tapasztalatotok? Csak a pénzre mennek, vagy tényleg valódi modellügynökség?

Figyelt kérdés
Nem tervezek modellnek lenni, meg akkor màr nyilván sikeresebb ügynökségeket keresnék fel, csak kíváncsi vagyok, mert instán meg facebookon is megkerestek. Eddig még semmit nem hallottam róluk, nektek van velük tapasztalatotok?
2020. jan. 28. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind penzlehuzas meg prostihalozatot uzemeltet. (Tapasztalat... Kezmodellt kerestek,de furdosruhaban neztek meg minket... )
2020. jan. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat vállalj el max, ahol nem azzal kezdik, hogy fizess X összeget.
2020. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én ismerem őket , már 6 éve van az ügynökség. Fizetni nem kell semmiért, igaz nem könnyű be kerülni. Nyugodtan válaszolj nekik.

Nem igaz hogy mind pénzlehúzás.Náluk sem honlapon , se üzenetben még célzás sincs arra hogy fizetni kéne.

2020. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!