Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan nőhetek, miket ajánlotok?

Hogyan nőhetek, miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt elküldtem a jelentkezésemet az Attractive modelshez, tetszettem nekik, de azt mondták h nőjek még. De amint elértem a 172 centit szeretnének velem találkozni, tippek növéshez?

2020. jún. 6. 21:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Miért most mennyi vagy?
2020. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia most 166 vagyok, 13 évesen
2020. jún. 7. 10:27
 3/8 anonim válasza:
Én is jelentkeztem hozzájuk. Személy szerint én elég magas vagyok, úgyhogy ez nem volt kifogás. De hogy hogyan nőhetsz? Elméletileg a lányok 14 éves korukig nőnek nagyon sokat. Ha a családodban van magas ember akkor lehet hogy tőle örökölted. Valahol azt írták, hogyha évekig sportolsz röplabdát vagy kosarazol akkor jóval több esélyed van megnőni. Én ezt nem tudom hogy így van vagy nincs így.
2020. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. jún. 7. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Jóga mivel az nyujtja a csigolyáidat, megfelelő mennyiségü alvás,egészséges étrend, kálcium,természtes D-vitamin. ☺
2020. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii 🙂🙂
2020. jún. 7. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
egészséges életmód ,mozgás,elég pihenés stb... , de leginkább csak a genetika számít
2020. jún. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elérted hamarabb a magaságod 90% és korodhoz képest magas vagy, én 17 vagyok és 164 korul késön érő tipus vagyok így elöfordulhat hogy még pár centit nyulok vagy nem, amugy engem is erdekel a modellkedes mert vekony vagyok es karakteres arcu, igazabol sok hires külföldi modellnek csalnak a magaságan és sokkal alacsonyabbak ez kapcsolat kérdése pl kivel fekszel össze hogy munkát kapj, vagy ki ajánj be, elég undorito egy világ a modellkedés egyépként kőkemény munka, lehet hogy te csak azt látod hogy marha jol néznek ki vékonyak magasak gyönyörü az arcuk de ez nem csak abbol áll ám.
2020. szept. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!