Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés

179 cm vagyok 60 kg. Szőke haj kék szem( nem tudom mit kéne ideírni:))

Hova menjek ügynökséghez?

Nem tudom hogy számít-e de tavaly voltam hajmodell egy alkalomra.

Azért írom ezt ki mert nekem is eszembe jutott is többen is mondták már.

16/ lány vagyok.



2023. márc. 8. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Vannak ilyen iskolák.

Be lehet ruházni egy portfólióba, aztán azt meg lehet osztani ügynökségekkel.


A külső egy dolog, de az még nem elég, sőt.

2023. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Keress egy jo ügynökseget! Google-ba beirod, rengeteget kiad. Csinaltatsz egy portfoliot es mesz castingokra! En anno a FreeFaces-nel voltam, de nem tudom, hogy leteznek-e meg, ez mar 100 eve volt :D
2023. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális ügynökségek Magyarországon:

VM, Visage, Icon, Attractive, Crisp, Diary.


Nem vernek át, és ha látnak benned fantáziát, leszerződsz. Ugyanakkor azt is őszintén közlik, ha nem tudnak foglalkoztatni, de érdemes több helyen megpróbálni.

Megbízható modellügynökség nem kér pénz azért, hogy portfóliót csináljon rólad, mert azt a munkáid során elkészült anyagokból állítják össze.

Vigyázni kell a lehúzós kamu bagázsokkal, akik negyedmillió forintért (vagy már Isten tudja, mennyi pénzért) “tanfolyamot” és “portfóliót” ígérnek.

Aztán csinálnak rólad pár nyomi fotót amatőrökkel, a kezedbe nyomnak valami papírt, hogy “végeztél náluk”, amit bárhol bemutatsz, körberöhögnek, és soha többet nem fogod látni azt az összeget, amit legomboltak rólad.

2023. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
100%
Küld el a fotóidat ügynökségeknek.
2023. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!