Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Megéri webcam modellként...

Megéri webcam modellként dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
onlyfans most jobban megy
2023. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha szebb vagy, mint az ottlévők 90%-a, akkor igen.
2023. ápr. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van akinek igen, van akinek nem. A szépség jó alap, de önmagában kevés a sikerhez.

És persze kérdés, mi a célod, mit értesz "megéri" alatt.

Van aki pl a munkája mellett összehoz párszáz eurót mellékesben, és megéri neki, másnak meg havi 2000 euró is kevés lehet.

2023. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Változó

Volt olyan oldal ahol havi 200€-t kerestem, ahol most vagyok meg 1800-2000€-t átlagosan. Jó oldalt kell kifogni és jó műsort csinálni, ennyi a titok.

2023. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem vagy kifejezetten csúnya, igényes vagy, kitartó, nyitott és jól beszélsz angolul, akkor megéri. Én 28 éves vagyok, 3 éve vagyok "teljes állásban" webcam modell, több oldalon is dolgozom egyszerre. Rendesen adózom a bevételeim után. 25-30 órát dolgozom hetente, havi 3000 euró körül keresek. Ez csak egy átlag, van, hogy több is összejön, van hogy kevesebb, ez változó.


Aki el akarja kezdeni: a webcam stúdiókat felejtsd el, a bevételből forgass vissza, vedd meg a saját eszközeidet, építsd ki az otthoni, saját stúdiód. Egy lerúgott laptoppal, jó kamera, mikrofon, játékszerek és outfitek nélkül kezdtem, kb. 2 év alatt fullos stúdiót építettem ki magamnak profi eszközökkel. Meg se lehetne mondani, hogy ezt a kis szobát valamikor még raktárnak használtuk a férjemmel. :D


Aki elkezdi, annak sok sikert kívánok!


Privát üzenetekre nem válaszolok.

2023. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eszticsu21 válasza:
100%

Az onlyfans modellek átlag keresete : havi 151 dollár a nagy pénzeket a felső 1% keresni (Ezeket az adatokat bárki elérheti az interneten)



Aki rendelkezik technikai tudással, jó az angolja van befektetni való pénze csinos és van saját lakása ahol tud streamelni vagy egy ismije aki elmagyarazza neki annak valóban nem érdemes studióban dolgoznia. Magam is studio modell vagyok és messze 3000 euro felett van a részesedésem. Nekem anyukakent valas utan nem volt lehetosegem otthonrol csinalni es fogalmam sem volt a dolgokról

2023. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!