Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen átlagos Palvin Barbi arca smink nélkül?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nem szép...sminkkel gyönyörű. De smink nélkül olyan mint akármelyik lány a világon, nem feltűnő jelenség...

2013. máj. 19. 20:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, statisztikát készítettél, esetleg megkérdeztél minden embert az országban, sőt külföldön is? Szerinted a 7 milliárd emberből a Földön MINDENKI odavan érte?:)

Ha már ilyen csökött agyú vagy, legalább ne kérkedj vele.


Vannak, akik Mihalik Enikőre mondják, hogy szép, szerintem pedig abszurd, hogy ő valahol is súrolná a szépség határát. Ez nem azt jelenti, hogy modellnek rossz, kifejezetten tiszteletreméltó a munkásságáért, de számomra ronda nőként. Én Ebergényi Rékára mondom, hogy szép nő, de van, akinek meg ő nem jön be. Attól, mert te oda vagy érte, még hadd ne legyen a többi 7 milliárd ember is.

2013. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért, mert oda vagyok Barbiért, de szerintem smink nélkül is van olyan szép, mint az ide belinkelt lányok.


[link]


[link]


Egyébként ahhoz képest, hogy a híres modellek nagy rész elég ocsmány smink nélkül, Barbira egy szava nem lehet senkinek ilyen téren.


Nézzétek meg Heidi Klum-ot smink nélkül

[link]


Ő érte az egész világ "odavan", na de miért? Szerintem igazából kifestve is csúnya, szóval lényegtelen.

2013. máj. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó előtti, köszönöm hogy tanúbizonyságot tettél intelligenciádról. :D A mindeni odavan érte dolgot nem kell szó szerint érteni. Általánosságban azt mondom ha van olyan ember akit sokan szépnek tartanak mindig lesz olyan aki szerint tök átlagos vagy ronda. Ez már csak így megy. De biztos én vagyok a "csökött agyú"
2013. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, öngólokat rúgsz?:) Igen, hülye vagy, mert képtelen vagy a normális vélemény kifejtésre és általánosítasz azért, mert számodra valaki szép.

Sokan tartják átlagosnak, talán megeshet, hogy többen, mint akik kiemelkedően gyönyörűnek:) De mivel nem vagyok olyan csökött agyú (hülye), mint te, így nem jelentem ki, hogy mindenki szerint átlagos, csak mert én úgy gondolom.

Úgyhogy amíg nem készítesz statisztikát, addig kicsit erőltesd meg a szókincsedet és fejezd ki magad választékosabban, hogy ne tűnj totál hülyének.


A 40 éves Heidi Klum smink nélküli arcát meg nem értem, hogy lehet összehasonlítani egy 19 éves tinilányéval? Van valamennyi eszed, vagy csak vegetálni szoktál?

2013. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
szerintem szép lány Barbi, de vannak sokkal szebbek is tőle. persze a szépség relatív...:) a modell szakmában nem is az kell, hogy valaki tökéletes legyen és gyönyörű. hanem az, hogy karakteres legyen az arca. pl Mihalik Enikő. nem egy szépség, mégis sikeres. :) ilyen ez a szakma... Barbi pedig szerencsés volt, hogy anno felfedezték :)
2013. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
17%
14. válaszoló. Én nem hasonlítottam össze a két modellt, csak megjegyeztem, hogy annak ellenére, hogy nincs éppen a toppon smink nélkül, mégis "mindenki" odavan érte így is. Nem értem milyen alapon sértegetsz engem, főleg úgy, hogy én semmivel sem vívtam ezt ki, de úgy látszik, hogy nálad ez egy alap dolog, hogy ok nélkül "nekiesel" a másik embernek.
2013. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Ja hát 64 %-osnak valami nagyon nincs rendben a kis lelkében. Csak sajnálni tudom szerencsétlent.
2013. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont azon csodálkoztam a minap, hogy mi volt olyan különleges a csajban, hogy ennyire felkapták.. Nem kell sokat gondolkoznom, hogy mondjak olyan Magyar modelleket akiknek sokkal "varázslatosabb" a kisugárzásuk, még sincsenek a hollywoodi vörös szőnyegen.
2013. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 kovacsdorka. ***** válasza:
28%
Szerintem csodaszép :) (találkoztam vele személyesen is, élőben még szebb, mint a képeken)
2013. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
74%

Palvin Barbi szép sminkkel és anélkül is.

Mondom ezt 22 éves nőként. Nekem csak a természete nem tetszik, szerintem kicsit beképzelt.


Heidi Klumtól meg szabályosan megijedtem, hogy milyen smink nélkül....

2013. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!