Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen átlagos Palvin Barbi arca smink nélkül?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nem szép...sminkkel gyönyörű. De smink nélkül olyan mint akármelyik lány a világon, nem feltűnő jelenség...

2013. máj. 19. 20:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
30%
Én is sajnállak, hogy ilyen selejt vagy, 79%-os szerencsétlen.
2013. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 pillangó213 válasza:
56%
Szerintem annak ellenére, h sokak szerint átlagos Barbi, meglehet nézni, h mennyi átlagos magyar lány jutott el oda, ahova ő. ;) Inkább büszkének kellene rá lenni... persze mindenkinek lehet saját véleménye! ezzel nem védeni akartam. A sminket, pedig azért használják a nők, h feldobják vele magukat és még tündöklőbbek legyenek.
2013. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
55%

Annyi gyönyörű nő van a világon, Palvin csak egy, aki jókor volt jó helyen, így a fél világ (ha nem az egész) az ő plakátjait, fotóit látja mindenhol. Arra ne fogd a sikerét, hogy hát mégiscsak ő van ott ahol, más meg nem, mert mondjuk ha nem vagy fotogén, vagy adja isten, nem törekszel modellbabérokra, nem fognak ismerni az emberek, és azt az egy-egyet fogják isteníteni, akik épp fel vannak kapva.


A Heidi Klumoshoz meg annyit fűznék amit valaki már írt: nehogy már egy 40 éves, úgymond kiöregedett modellt hasonlítsunk össze egy hamvas 18 éves tinilánnyal, mert mindenki érzi, hogy ez nem fair. Majd Palvint is megnézem 20 év múlva, mikor a bőre megsínyli a mindennapos sminkelést, haja a fodrászkodást, lába a magassarkúkba gyömöszölést, stb.

2013. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%

0 sminkkel MINDENKINEK átlagos arca van. Kész. A nő természetes valójában olyan, mint ahogy smink, hajfestés, körömfestés nélkül nézünk ki.

Én nem használok alapozót, púdert, a szememre sem rakok semmilyen port, csak szempillaspirállal megyek rajta végig, meg néha szájfénnyel bekenem a számat. Már ez a kevés smink is rengeteget változtat a megjelenésemen.


Teljesen természetes dolog ez, csak kár, hogy sokan nem látják, hogy smink nélkül mindenki olyan, amit egy ilyen eltorzult gondolkodási mód szerint csúnyának neveznek.

2013. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
37%
Szerintem is :) de mikro fbn egy képet kiraktak ott nyaladdzott mindenki én viszont írtam h semmilyen, vékony, babas az arca erre elkezdték h valaki féltékenyXD taplógombák le***rom őket :D
2013. aug. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
[link] itt nagyon az.átlagon egy kicsit aluli.
2013. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem szép? Átlagos? Csúnya?


Hogy néztek ti ki, és hol éltek? :D

Meg ez a "minden második lány így néz ki az utcán".

Irigység, vagy nem is tudom mi beszél belőletek.

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt 1:21-nél. Ekkor ébredt. Mutassatok nekem egy lányt, aki így néz ki az ébredésekor!

http://www.youtube.com/watch?v=5lXsxancV0Q


Ha így nézne ki egy átlagos lány... :D

És nem akarok beszólni, de a válaszolók által linkelt lányok nagyon távol állnak a szépségtől.

Megértem, hogy nektek ők tetszenek...

Barbinak tökéletes arca van, nincs szépséghibája. Már nem is emberi. :D A linkelt lányokon van "csúnyaság" (túl vastag ajkak, gülü szemek). Lehet, hogy ezért érdekesek nektek, ezért nem átlagosak.

De ha így vesszük akkor Quasimodo sem átlagos...


TÉNY, hogy Barbi nem átlagos.

Lehet, hogy nincs benne semmi "csúnya" és semmi nagyon különleges dolog...

De gyönyörűszép, élénk kék szemei vannak. Tökéletes orra.

Nagyon szép szája, és iszonyatosan egyedi, aranyos mosolya van. Fantasztikus az arcberendezése. Nagyon könnyen megjegyezhető arca van és nem lehet összekeverni mással.

Ő egy genetikai csoda. :D


Egy átlagos lány valahogy így néz ki:

[link]


És nem vagyok egy Barbi-fan, nem szimpatikus nekem.

De érdekes, hogy világszerte mindenhol csodálják őt, csak a magyarok szemében csúnya...

2013. aug. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
73%
Jesszusom utolsó, miközben írtál ugye volt egy lavor az öledben, hogy ne nyálazd össze magad? :D Rég olvastam ennyire elfogult kommentet, ugye te nem gondolod hogy egy csöppet sem vagy részrehajló? Meg mi az hogy általánosítasz, Barbara az istennő, nála szebb élőlény az univerzumban nincsen, ő egy genetikai csoda (:DD itt majd' lefordultam a székről), mindenki más ássa el magát mert őt nem fedezték fel, nem sminkelik agyon minden nap, nem retusálják órákig a képeit, folytassam?:) Meg az a videó.. ugye nem gondolod komolyan, hogy még csak meg se mosta a pofiját a videó előtt, meg hogy nem aludt előtte 10 órát, azt meg honnan tudod hogy nem e tett fel egy kis korrektort vagy anyámtyúkját, amit szoktak? Annyira csak nem hülye, hogy a felszállóágban lévő csillaga alatt kimerülten, karikás szemmel, kifolyt nyállal fog majd közzétenni magáról bármiféle felvételt? Ő nem szokott meggyötörten, agyonhajszoltan, egyáltalán álmosnak tűnni? Ja nem, ő egy csoda, ő sminkelve kel fel reggel, az egész élete olyan mint egy hollywoodi film főszereplőjéé. Majd ha napi 8 óra fizikai munkát ledolgoz a szabad ég alatt párszáz forintos órabérért, stresszesen fog telni minden napja a hitel, sárgacsekkek miatt, és legjobb esetben is 6 órát tud aludni és minden kezdődik előről, és a hölgyemény ezek után is frissen-üdén fog ábrázolni, akkor szólj légyszi, és ne akkor mikor a s_gge is fényesre van polírozva olyan összegekért, amit átlagos ember el sem tud képzelni. :) Ő sem szharik illatosat, kedves kommentelő, térj észhez.
2013. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
52%
Barbara szép nő és kész. Aki mást mond az hazudik (vagy igen kifinomult ízléssel rendelkezik, ha nem találja annak...:D) Hogy smink nélkül mennyire is átlagos? Szerintem olyannyira, mint az összes többi hozzá hasonló korú és alkatú átlagos SZÉP lányok. Mert smink nélkül szerintem igen is látszik, ha valaki szép. Pl. szép az arcszerkezete, a szeme, orra, haja stb. Nem kell ahhoz kipingálni. A smink csak felöltöztet, eltakar, még szebbé teszi a nők arcát, kiemeli vonásaikat. A legocsmányabb nő is mérföldekkel szebb lehet egy jó sminkben, de csodákat nem művel, úgyhogy nem minden a smink, ha az alany egy boszorkány! Én pl. nem irigykedem rá, mert amit eddig elért azt csak is magának köszönheti, Jó a szakmában. Nem vagyok rajongója meg ilyenek, de soha nem kívánnék neki rosszat (meg úgy általában véve senkinek), főleg így hogy nem is ismerem őt. Egyébként lány voltam:)
2014. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

Aranyos modell, de ha egy szép nőt kell mondanom, nekem nem ő ugrik be. Mindenkinek a saját döntése, hogy ki tetszik neki, számomra ő egy ügyes, karakteres modell, de távol állnak a szemei, baromi erősek a vonásai és nem egy klasszikus szépség. Trendi, mai fiatal, akire irigykedhetnek a 14 évesek.

Ha igazi, szép, finom vonásokkal rendelkező nőre gondolok, akkor inkább a Monica Bellucci típus viszi a pálmát szerintem sokaknál. [link]

2014. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!