Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek? Miért nézi...

Mi a véleményetek? Miért nézi le mindenki a őket?

Figyelt kérdés

Szerintem a modellkedés nagyon jó dolog. Személy szerint látom benne a számtalan utazái lehetőséget, rengeteg szép ruhát, cipőt, tapasztalat szerzést, ismerkedési lehetőségeket. Persze rengeteg hátránya is van, de hát melyik szakmának nincs?

A modelleket mindenki butafejű libának tartja, lenézik őket. Miért? Nők oldaláról féltékenység lehet az oka? Vagy nem is értem.. Amúgy mielőtt még jönnének a válaszok, nem vagyok modell, nem is védem őket, csak érdekelne ti véleményetek. :)


2013. júl. 2. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1.sok olyan lány rakja fel a képét ide akik hiába hogy csinosak de nem lenne esélyük utána pedig ők szólják le a másikat hogy milyen féltékeny gyökerek vagyunk mert szerintünk nem lehetne esélyük(ha nem bírja a kritikát ne kérdezzen)

2.a legtöbben csak a könnyű pénzt látják benne,az hiszik hogy nem kell dolgozni

3.ahhoz hogy nem tartunk csinosnak valakit nem azt jelenti hogy féltékenyek vagyunk,mindenkinek más tetszik,sok szép modell lány van és olyanok is akiknél sokkal szebbek és különlegesebbek rohangálnak az utcán

2013. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik le őket!

Azokat nézik le, vagy inkább sajnálják, akik teljesen átlagos külsővel itt kérdezősködnek, hogy lehetnek-e modellek, aztán még ők vannak felháborodva, hogy nem azt a választ kapják, amit várnak! Persze neki lehet vágni a modellkedésnek, de ezek úgysem jutnak sokáig, max. egy kamucég kihúz belőlük pár százezer forintot, aztán koppannak... És ezek a lányok csak a szépet, a jót látják a szakmában, könnyűnek tartják, csak mutogatni kell magad, viselni a ruhákat, vonulni a kifutón. De NEM! Nem így van. Egész napos edzések, éhezés, utazás össze-vissza, teljesen megsínyli a szervezet, kezdetben jó buli, utána viszont már csak hazavágysz, hogy pihenhess. Ez persze csak az igazán befutott modellekre vonatkozik. Sokan nem jutnak el idáig, hogy ezeket át kelljen élniük. De ők nem is lesznek csillogó-villogó, agyonfizetett, sztárolt modellek.

Ja és persze sokakat azért vonz ez a szakma, mert a rendes munkát derogál nekik elvégezni, inkább akarják, hogy mások csodálják, irigyeljék őket, és ezért még pénzt is kapjanak.. Na ez a szánalmas.

2013. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sok oka lehet annak, hogy a modellek nem annyira közkedveltek, valamilyen szinten természetesnek is tartom, hogy nem szeretik őket az emberek, mert míg más sok évig tanul és dolgozik, hogy megvehessen magának egy-egy régen kívánt dolgot, addig ezek a "modellek", főleg a magyar "celebmodellek", szerintem tudjuk, hogy kikről beszélek, csak ráakaszkodnak valami pénzes palira, és onnantól kezdve élik az életüket... mondjuk a média is sokat számít, az, hogy miként tálalják őket a műsorokban, mert van olyan magyar modell, aki nekem teljesen szimpatikus, pedig világhírű, és a legnagyobb divatházaknak dolgozik, és van olyan szintén magyar "celebmodell" aki már attól, hogy egy több milliós fényképezőt kap a milliárdos pasijától, máris "modell-és fotóművész" néven fut. Na szerintem az ilyenektől másznak falra az emberek, ők azok, akik miatt a modelleket esetleg lenézik.
2013. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon egyetértek veletek! Most nem rég egy 14 éves lány rakott magáról fel képet, és miután írtam neki egy normális választ, miszerint szerintem semennyire nem lenne jó modellnek, még ő kezdett el engem oltogatni, hogy márpedig én akkor biztos egy dagadt nő vagyok, ha ezt merem írni neki... És akármelyik másik válaszoló negatív kommentet írt neki, mindegyiket kioktatta.. De pont az ilyen lányokból nem lesz soha sikeres modell, hiszen a jó, barátságos személyiség kb. alapkövetelmény...
2013. júl. 2. 16:35
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, az ilyen Dukai Regina meg Zimány Linda féle emeberktől én is falra mászok.. Érdekes módon egyik se egy szobafestő-mázoló pasival van, hanem focistákkal és politikusokkal szúrik össze a levet tök véletlen módon.. Őket eltartják, és a modellkedés már nem is fontos annyira.. Én konkrétan az "ismeretlen", modellkedésből élő lányokra gondoltam, akik megdolgoznak a sikerért.
2013. júl. 2. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én személyes véleményem érdekel:

Szerintem ez nem munka(álsz, és pózolsz... más is áll, csak közben siet és erölködik akár egy gyárban tized ennyiért). Szerintem a szépség nevű adottság nem arra van, hogy pénzt csináljon valaki belőle.

Ráadásul a legtöbb modell nagyképű, mint ha ő különleges lenne.

Én ezért nem tudom tisztelni, vagy szeretni a modelleket.

2013. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még okos modellt nem láttam.
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó dolog a modellkedés,én is az leszek. Az csak egy tévhit hogy a modellek buták,semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz,mint hogy az almának és kenyérnek sem.Én csak ajánlani tudom minden szebb nőnek ezt a szakmát.:)
2013. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos nagyon sok a beképzelt, lenéző modell, aki fenn hordja az orrát..

Viszont van köztük okos is! Csak azok azért nem híresek, mert van annyi eszük hogy abbahagyják időben (szerintem).

2013. júl. 2. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha beképzelt modelleknél tartunk: Palvin Barbi, Alessandra Ambrosio és szerintem ők azért olyanok amilyenek, mert 13 évesen kerültek bele ebbe az egészbe, de ellenpéldának ott van Srej Zsófia aki szerintem nagyon aranyos lány vagy Cara Delevingne aki szintén nagyon kedves lány és ők később kerültek ebbe a szakmába.
2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!