Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbinak 10-es skálán...

Palvin Barbinak 10-es skálán hány pontot adnátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 10:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
51%
Intelligenciából erős hármas, szimpátiából kettest, külsőre meg mondjuk olyan hatost, szakmailag is 5öst.
2013. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%

Honnan tudod, hogy milyen intelligens ? Lehet, hogy okosabb, mint te , mert nem ítélkezik mások felett a külső alapján. Irigység azt is mondani, hogy nem néz ki olyan jól, biztos nem véletlenül fotózzák annyi divatcégnél.

És szerintem aranyos és szimpatikus is, szerény is. Külsőleg 10es skálán 9-10 között mozog.

2013. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Mert láttam vele több interjút is, és szerintem buta. Ha valaki nekem külsőre nem tetszik, nem feltétlen vagyok irigy, egyszerűen csak nem jön be a mainstream közízlés. Ha kimegyek az utcára 10ből 5 lány Palvin Barbi, kettő meg még jobb is nála. De ez csak az én ízlésem, nem tudtam, hogy már a preferenciám miatt is irigy dögnek titulálnak. wow.

A kifutón a járása kifejezetten béna, és baromi O lábai vannak, aminek következtében még csámpás is, nem hiába csinál inkább fotós munkákat, mint kifutósakat. Fotómodellnek éppen elmegy.

2013. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem sem olyan nagyon szép, mint amennyire fel van kapva, mondjuk egy modellnél nem is a szépség az elsődleges. Erős sminkben szerintem szép, de egyébként van valami idegesítő az arcában. Ezt nem irigységből, mert Miranda Kerr szerintem pl. gyönyörű. Olyan izé embereket pontozgatni, de legyen mondjuk 10/8, mert azért nyilván jobban néz ki, mint az átlag, sőt; de akkor sem gyönyörű...
2013. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
71%
Külőre 10.
2013. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%

Baromi ellenszenves az arca, folyton olyan fejet vág mintha mélységesen undorodna mindenkitől, és még a föld vegye kegynek hogy rálép. Az egész nő olyan mint egy elkényeztetett csitri, külsőre meg egyáltalán nem tetszik ez a manószerű nyeszlett valami. Agya meg interjúk alapján tényleg nincs sok. Valaki nagyon erőteljesen tolhatja előre, mert ahhoz képest amennyire fel van kapva nagyon semmilyen.

Nem, nem vagyok irigy. Rá végképp nem.

2013. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem kb. az összes képén ugyanolyan üres tekintete van, és vicces, hogy nem képes becsukni a száját.. Annyira mű az egész.

Külsőre 10/4-5, szimpátiából meg 10/2.

2013. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%
Szép lány, de engem nem fogott meg, nem látok benne semmi különlegeset, így nem igazán tudom, hogy akkor hogyan is értékeljem. 10/6-7 esetleg.
2013. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
6-7
2013. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
10, nagyon szép lány :)
2013. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!