Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbinak 10-es skálán...

Palvin Barbinak 10-es skálán hány pontot adnátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 10:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mit esznek sokak ezen a lányon, szerintem egyáltalán nem szép, nekem legalábbis kicsit sem tetszik, de persze nem is csúnya lány, na de az utcán látni tőle 100x szebb lányokat is, akik mégsem 'szupermdellek'. Az interjúk alapján, amiket láttam róla meg totál unszimpatikus. Max 4-5..
2013. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%
Jah az utcán lehet nála sokkal szebbeket is látni....úgyhogy ki vannak kenve tonna alapozóval, festett haj, műszempilla, műköröm, műszáj, műmell. Szerintem Barbara épp azért olyan szép mert annyira természetes , semmi smink nélkül is gyönyörű, míg az utcán lévő lányok , nem hiszem, hogy olyan szépek lennének természetesen...
2013. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű, én nagyon szeretnék úgy kinézni, mint ő. :) és amúgy hogy lehet rámondani már azt, hogy átlagos??? én nem értem... nekem az átlagos lányok, a rosszul öltözött, egyszerű, néha kisminkelik magukat, de akkor sem épp a legszebben, a hajuk tök átlag, nem csinálnak vele semmit. nekem ilyenek az átlag lányok én nem tudom ki hogy látja, de szerintem, aki már ad magára, a haja szépen meg van csinálva, a sminkje tökéletes, divatos ruhákban van, az szerintem már nem átlag. :)
2013. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Na ezt mondtam, a nők odavannak érte, de, hogy miért... Amúgy szerintetek egy férfi milyen magasról sz@r rá, hogy tökéletes a ruhája meg a sminkje?...LOL
2013. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem sorolnám a tipikusan szép magyar nők közé, legalábbis nem vele támasztanám alá ezt a megállapítást. Nála sokkal csinosabbak is vannak. A kisugárzása nekem valahogy nem szimpi, még ha nem is látom különösebben beképzeltnek. Nem csúnya, de nem is tartom olyan hű de szépnek. Külsőre egy 6-ost kapna tőlem egy kis jóindulattal, a szimpátia meg 5.
2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem el! ti hol éltek? most komolyan ha ő 6-os akkor a többi ember??? Jesszus akkor majdnem mindenki ronda szerintetek? Az, hogy az utcán meg a tv műsorokban rohangálnak a plasztika szökevények , attól még észre lehetne venni , hogy a valóságban egy természetes lány közel sem néz ki olyan szépen mint pl Barbi.

Mondd szerinted kik a szépek?? mert szerintem olyat fogsz mondani akinek minimum mű a melle, vagy a szája vagy csak egy kis botox.

2013. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
mű a mellű, botox fejű és töltött szájúak fele annyira se szépek mint Barbi, csak megjegyeztem, hogy ha bemegyek valamelyik plázába nem sokat kéne keresgélni, hogy egy Barbi szintű lányt találjak......
2013. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Épp ez az ,hogy észre sem veszed, hogy mű csöcse van vagy szája:D nekem nem egy ilyen lány ismerősöm van, meg nem mondanád hogy bármi mű lenne rajta, nehogy azt hidd, hogy feltűnő, nem ilyen geronazzo félékre kell gondolni! Olyan mintha természetesen lenne ilyen szép, közben meg nem! Ezt nem tudod megállapítani csak úgy szólok.úgyhogy erről kár is vitát nyitni..
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ne nyissunk vitát de ha gondolod fogadhatunk akár nagy összegekbe, hogy ahány műmellű csajt elém raksz mindről megmondom hogy luficsöcs.
2013. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
oké, bár ez hülyeség , mert ugye ruhában tudjuk csak őket megnézni, és látszik, az ápoltság és jól öltözöttség az ilyen gazdag lánykákon. szóval nem nehéz róluk kitalálni..
2013. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!