Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbinak 10-es skálán...

Palvin Barbinak 10-es skálán hány pontot adnátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 10:15
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Természetesen ruha nélkül, maximum melltartóba gondoltam. Kivétel nélkül kirajzolódik a természetellenes kör alakú, kitömött formája a mellnek, mintha egy labdát betömködtek volna, nem is értem a nőket, hogy gondolják, hogy ez tetszhet bármelyik férfinak is. Bár ruhával se nehéz megállapítani.
2013. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelműen 10.


Érdekes, hogy csak a magyarok szerint átlagos, és csak itt, magyarok között szebb nála minden 2. lány az utcán.

Linkeljetek már kérlekszépen titeket, tőle szebb magyar lányokat! Szeretettel várom.

2013. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó! A barátnődnek - ha férfi vagy - biztos jól esik hogy Palvinnál nem tartod őt szebbnek. Egyébként mire alapozod azt, hogy csak a magyarok nincsenek elájulva tőle? Készült erről közvéleménykutatás külföldiekkel, vagy olvastál külföldi fórumokat ebben a témában? A szépség relatív, mindenkinek más a szép, még külföldön is, akárhonnét származik az adott modell.
2013. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom ,de ha nekem azt mondaná a barátom ,hogy Barbi szebb tőlem ,nem sértődnék meg ,mert ami igaz, az akkor is igaz lesz, ha hazudunk róla.

egyébként szerintem csak irigységből mondják itt a fórumozók, hogy nem olyan szép, meg kb mindenki szebb tőle...

szerintem gyönyörű, szinte tökéletes! sőt !

de kérdezem ,miért kéne valakinek a barátnőjét a legszebb nőnek tartania, ha egyszer nem az? az oké hogy szépnek látja,meg tartja.érdekes máskor meg azt mondjátok, hogy attól , hogy van barátnőtök attól még lehet nézelődni... elég érdekes kis ellentmondás, nem ?

2013. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Most már kicsit kínos a vergődésed amit nő létedre leversz itt. Fel lehetne fogni, hogy nekünk ez a véleményünk, mindenkinek más az ízlése. Mellesleg szerintem egy férfi hagy tudja már jobban, hogy mi tetszik neki mint egy nő.
2013. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
49%
Jól van , te biztos szebb vagy :DDd meg mindenki, ő egy ronda nő, épp ezért az arca jó pár márkának :DDD
2013. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
33%
A sok nevető szmájli mögött én látom a kétségbeesésedet. Mikor vallod be anyuéknak, hogy leszbi vagy? Azt meg, hogy miért arca sok márkának, ha visszaolvasnál rájönnél... szebb nő meg biztos nem vagyok, mivel férfi vagyok.
2013. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen az vagyok mert nem vagyok krigy -.- te egy nagyom szánalmas "férfi" lehetsz akkor! A szép nem tetszik, nem is érdemelnél jót.
2013. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
68%
Te nagyon retardált vagy, olyan irigy vagyok, hogy nem lehetek a kifutókon és nem engem fényképeznek. xD Vicc vagy. Amúgy ki mondta, hogy ronda? Olvasd végig a kommenteket újra és próbáld meg feldolgozni az ici-pici agyaddal. bár 13-14 évesen inkább ne az internet előtt ülj mert csak idegesíted a "nagyokat".
2013. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!