Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon érdekel a modell...

Nagyon érdekel a modell szakma. Szerintetek érdemes próbálkoznom? Olyan emberek válaszát várom akik értenek is hozzá

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Egyébként 173cm és 69 kg vagyok.



2013. aug. 13. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elérhető tartalommal talán tudnánk segíteni...
2013. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Linkeltem képet hozzá
2013. aug. 13. 15:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De a tartalom nem elérhető, te jó ég, hogy lehetsz ennyire buta?!
2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én így tartalom nélkül annyit írnék, hogy megtanulhatsz kifutón szépen menni, stb de kapcsolatok a lényeg. szóval kik tesznek be divatbemutatókra, kik emelik fel a neved, hogy ismert és keresett legyél, addig meg sok lányt kihasználnak pl az albumkészítők (csinálnak rólad jó képeket sok pénzért) de végül is "nem adnak el" mert nincsenek kapcsolatban semmilyen céggel, akiknek modellekre van szükségük, vagy újsággal, vagy varrodákkal, avyg akármi. szóval először is az a kérdés hogy mit szeretnél elérni a modelkedéssel? ckm -ben szerepelni, vagy milyen céljaid vannak.


és még annyit az egészhez, én kint megismertem egy pasit, aki annyira el volt ragadtatva tőlem (egy német) hogy egy nap azzal állt elő, hogy egy amerikai újságmágnás (szóval egy nagy név) érdeklődik utánam, hogy kimennék e amerikába, mert fotózni akar. szóval mindenféle modellháttér nélkül...


szóval kapcsolatok kellenek elsősorban

2013. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok a 69!

(majdnem olyan zseni vagy, mint a lány, aki a C-ből másolta át a kép url-jét.)

2013. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

téged aztán tényleg nagyon érdekel a modellszakma, és mindent megteszel azért, hogy modell lehess (értsd: minimum 15kg felesleg)


-a kép pedig lenyűgözött

2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70 kilósan modell? te hol élsz? a képedet meg senki nem tudja megnézni .próbáld meg képfeltöltés.hu-n ,bár nem hiszem hogy neked sikerülne képet linkelni
2013. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem jó link, de 70 kilósan modell?
2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Mellékeltél egy fotót face-ről.De nem tetted mindenki számára elérhetővé.

Ezt úgy tudod korrigálni, hogy rámész a képre megnyomod a jobb egérgombot rámész,hogy kép meg nyitása új lapon és azt linkeled be ide :)

2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem a modell szakmát felejtsd el. Szép vagy de semmi különleges nincs benned. Annyira meg nem vagy szép, hogy csak azzal tudnál modellkedni. Én is szakmabeli vagyok. A magasságoddal és a súlyoddal nem lenne gond, de szerintem nem tudnál érvényesülni.
2013. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!