Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 15 évesen hol kezdjek bele a...

15 évesen hol kezdjek bele a modellkedésbe?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy ennyi idősen kéne nagyjából elkezdenem,mert vannak adottságaim amiket szeretnék kihasználni az életben,de nem tudom elkezdeni.

Kezdetnek először is meg kéne tanulnom a modellkedést,de nem tudom mennyire megbízhatóak a tanfolyamok,és hogy nem csak a pénz miatt csinálják-e,s tényleg érdekük hogy modellt csináljanak belőlem? Mert hallani ezt-azt ezekről a drága tanfolyamokról.


Sajnos nem pesti vagyok,pedig a legtöbb ilyen ott van,és ahhoz még fiatal vagyok hogy elköltözzek Pestre,szóval tanácstalan vagyok..aki egy picit is ért hozzá kérem szépen írjon!



2013. szept. 1. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod. Nem kell előre megtanulnod semmit.

Csinálsz egy képet a pucér, smink nélküli arcodról,

meg egy egészalakosat bikiniben,

és ezt beküldöd a nagyobb ügynökségekhez.


Ha tetszel, visszahívnak, ha kellesz kitanítanak.

Ha nem, akkor felébredsz az álomból.

2013. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! értem. de normális ha 15 évesen bikiniben fotózkodom?

Visszatérve az eredeti kérdésre ha megtetszem nekik akkor tényleg modellt csinálnak belőlem? Mármint nem csak a pénzem kell nekik?

2013. szept. 1. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az icon,visage, vmmodel, attractive ugynoksegeknel probalkozz, ok nem kernek penzt a portfolioert mint a tobbi kis szar ugynokseg, hanem kesobb a munkaberedbol vonjak le. Tehat nekik az a celjuk, hogy jo modellt csinalhassanak beloled..:)
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány cm vagy amúgy?
2013. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazi ügynökség egy fillért sem kér tőled. Innen is tudod megkülönböztetni a lehúzó, kamu ügynökségektől.


Egy normális ügynökségnek befektetés vagy. Addig nem kell fizetned semmit, amíg munkát nem adnak neked. Majd csak abból a munkából vonják le a maguk hasznát.


15 évesen bikiniben pózolni? Persze, hogy nem normális. DE a "modellszakma" sem az.


Ezt a két bejegyzést olvasd el:

[link]

[link]

2013. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaja. csak azzal vigyázz, hogy azért az ügynökségek nem mókából előgeznek meg kiscsajoknak komoly pénzeket fotókért meg minden. sok hülye csaj belevág, aztán hónapok után jön rá, hogy büdös neki a munka, vagy hogy totál tehetségtelen, mert mondjuk olyan fa arca van, hogy képtelen fejlődni, minden képen ugyanúgy néz ki, stb. szóval ha bevállalod ezt, akkor tudd, hogy kötelességed odatenni magad, azért a pénzért és munkáért cserébe, amit az ügynökség biztosít. nincs ajándék pénz. :)
2013. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! 177 cm vagyok,58-59 kg és ahogy valamelyikőtök mondta,sose voltam a fiúk kedvence.

A szemöldököm amit kiemelnék,sötétbarna(majdnem fekete) és dús. A szempillám hosszú és dús,sminkel is úgy nézek ki mint anélkül,szóval nem vagyok az a csak sminkben szép ember. Lehet hogy kicsit úgytűnik hogy egoista vagyok,de mint tudjuk a modellkedéshez kell az önbizalom..


Aki cikket linkel,nagyon hasznos köszönöm! Most olvasom :)


Szerintem sem jó ha a modelltől kérnek pénzt (habár persze ára van mindennek) de tényleg,ez hosszú tűvon nekik is pénzt hoz..

2013. szept. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!