Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok megbízható és jó...

Tudtok megbízható és jó modell stúdiókat, ahova megéri elmenni? /Budapesten/ 12/L

Figyelt kérdés
Igazából már régóta érdekel a modellkedés és szívesen csinálnám. Elvileg az alkatom is megvan hozzá, 12 évesen 168 cm vagyok. És ez hogy muködik? Bemész, hogy érdekel téged aztán csinálnak rólad egy portfóliót? És az körülbelül mennyibe kerül?

2013. okt. 23. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj modell lenni! Ne tedd tönkre az egészséged!
2013. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valamit? Minden bunkózás nélkül, persze. Miért akar minden harmadik bakfis mostanság modell lenni?
2013. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akik igazán modellnek valóak őket megtalálják és nem kell reklámozni magukat... a sulinkban 2 lány is volt, akik nagyon szépek voltak és nem mentek el ilyen meg olyan modell stúdióba, hanem leszólították az utcán/bevásárlóközpontban (máig modellkednek).

Természetesen azért ezeknek a leszólításoknak se biztos hogy hinni kell :DD érdemes kísérettel menni ilyen megbeszélésre


Mindenesetre én se vágom, hogy miért akar minden lány manapság modell lenni. Értem én, hogy szép karriernek mutatják a tv-ben, de közel se biztos hogy olyan jó, meg becsülendő munka.

2013. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egyszeruen erdekel. Es nem olyan anorexias tele photoshopolt modell szeretnék lenni. Fotozni egyebkent is szeretek es amikor engem fotoznak azt is elvezem. De akkor majd varok a csodara :D Hatha eszrevesz valaki. Egyebkent nem hagynam abba a tanulast a szuleim ugyse engednek. (Es en sem akarnam)
2013. okt. 23. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de egy 12 éves kislánynak hogy lehet alkalmas alkata a modellkedésre...?

Amúgy, ha rám hallgatsz, nem kezdesz bele, mert semmi jót nem hallani a modellvilágról.

2013. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem akarlak most lebeszélni a céljaidról, meg semmi (mondjuk 12 évesen semmilyen ügynökség nem vesz fel, az alsó korhatár szinte mindenhol 14 év), de érdemes lenne elolvasnod ezt a cikket: [link]

Ne a felkapott világhírű topmodellekből indulj ki - egyébként az ő életük sem annyi, amennyit a médiában mutatnak belőle.

2013. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!