Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 éves 173 cm magas lány...

14 éves 173 cm magas lány vagyok és 50 kg alatt egy kicsivel. Lehetnék szerintetek modell?

Figyelt kérdés
Válaszokat légyszíves! :)

2013. dec. 2. 19:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
én ezt tudom.. nem is játszani mennék modellnek, am van egy rokonom aki modell (az unokatestvérem) ő 19 éves és nem alkalmas hízásra így annyit zabál amennyit akar, ha én is ilyen leszek (ami valószínű) akkor elmegyek annak
2013. dec. 3. 14:25
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
modell lehetsz, csak nem olyan, mit amilyenre Te gondolsz. azt hiszed, hogy majd az ügynökség fog Neked fizetni. csakhogy ez pont fordítva megy, sajnos. kizsebelnek, ígérnek fűt-fát, agyondicsérnek, talán el is küldik a fényképed egy nevesebb céghez, de semmi sem fog történni. Te pedig csak vársz, vársz és tele vagy izgalommal, de aztán ez az izgalom lelankad, és lemondasz róla. nagyon keveseket vesznek fel profi ügynökségek, és keveseket reklámoznak. de ezek mellett és kívánom, hogy belekerülj a 'kevesekbe' és megvalósítsd az álmod. :)
2013. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm :) végre :D amúgy te mennyi idős vagy?
2013. dec. 4. 16:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
itt mindenki csak lebeszél, nem értem miért... a magasságod jó, kék szem gyönyörű, vékony vagy..mi kell még? menj be egy jó modellügynökséghez (nem vagyok jártas a témában de szerintem neten nézz utána pl. Palvin Barbi vagy Mihalik hol kezdett) és kérdezz rá, hogy mik az esélyeid. hajrá! :)
2013. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 8. 19:30
 16/19 anonim ***** válasza:
látatlanba írhatunk bármit:) Képet kérünk.
2013. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ezek a méretek jók, amúgy meg, ha a méreteid 90-60-90 alatt, vagy a körül vannak (mell nem olyan fontos, csak ne legyen túl sok) és látnak benned fantáziát akkor simán. Jelentkezz és megtudod :)
2014. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
felvettek már modellkedem :)
2014. nov. 22. 20:27
 19/19 anonim válasza:
Melyik modellügynökségnél vagy? :) Érdekelne, mert én is belekezdenék. És milyen? :3
2015. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!