Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek érdemes foglalkozn...

Szerintetek érdemes foglalkoznom velük?

Figyelt kérdés
Csak úgy, kiváncsiságból regisztráltam néhány napja pár modellügynökség honlapjára, nem is gondoltam volna, hogy felhívnak majd. Erre ma hívott egy ismeretlen szám, nem tudtam felvenni, de később rákerestem, és a Jade Models ügynökség egyik telefonszáma volt. Vajon csak rá akarnának beszélni egy fizetős portfólióra vagy tényleg érdekelhetik őket a képeim? Vagy ők is csak kuruzslók?

#modellügynökség #jade models
2013. dec. 16. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki barmiert is penzt ker az ATVERES!

Hajra! :)

2013. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha beszélsz velük abból mi rossz sülhet ki?? csak semmiképp ne hagyd magad rábeszélni fizetősre.
2013. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképpen hívd őket! Rossz nemtörténhet!
2013. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ettől félek, hogy rámtukmálnak valamit. A legfőbb baj az, hogy most nincs lehetőségem a fővárosba utazni ilyenekre (sem tukmálósra, sem nem arra).
2014. jan. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!