Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 éves vagyok szerintetek...

13 éves vagyok szerintetek megnövök 173 cm-re?

Figyelt kérdés
Most 162-3 cm vagyok,anyukám 176, apukám 184-5, tatám 198cm és mindhármuk 14 évesen kezdett el nagyon magasra hirtelen nőni. Szerintetek 14-5 éves koromra leszek 173 minimum? Mert modellkedni szeretnék.

2014. febr. 26. 13:53
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy úgy nézek ki hanem én nagyon egyéni vagyok elvileg....ma is megdicsért a fodrász h milyen szép a szemöldököm úgy hogy nem is szedem.
2014. febr. 26. 17:53
 12/27 anonim ***** válasza:

Akkor ha mindenki ennyire dicsér miért kérdezed?:D

Egyébként mutass egy képet, és mi is tudunk véleményezni.

2014. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet,kíváncsi vagyok,mire fényezed itt ennyire magad..:DD
2014. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
nem fogok képet küldeni idegeneknek. Én csak azért kérdeztem mert nem vagyok magabiztos :)
2014. febr. 26. 18:41
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
A válaszaidból nem úgy derült ki, hogy nem vagy magabiztos. :D
2014. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ami dicséretet kapok én azokat nem hiszem el.de szerintetek jelentekezzek valahova?Igazából én csak az Icon-hoz szeretnék de oda még nőnöm kell 7 cm:( Am mit gondoltok Palvin Barbirol?
2014. febr. 26. 18:51
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Cica,ha te egyedi vagy,miert szurodik le az a válaszaidból,hogy ot akarod utánozni?..-_- Sajat magadat hazudtolod meg: "nem vagyok magabiztos" elotte par orával: "karakteres arcom van,meg vannak az adottságaim"...WTF??
2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi szerintem gyönyörű, főleg smink nélkül. Nagyon szép arca van, nagyon fotogén, de rá sem mondanám, hogy 'hűdekülönlegesarca' van. Ebben különbözik mondjuk Mihalik Enikőtő. Barbi alacsony is és az alkata sem kifejezetten kifutó modelles. Ha megnézed, főleg mostanában nagyon kevés divatbemutatója van, és egy kicsit 'husisabb' is lett, ez a képeken is látszik, de a friss divatképein is úgy látom, hogy vékonyítják, legalábbis ha megnézel egy paparazzi képet vagy hivatalos eseményen készültet, akkor látod, hogy ott vastagabb a lába.
2014. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
igen ezt a karakteres arcot mások mondták nem én állítom magamról! Amúgy Barbi tényleg teltebb mint a többi lány meg elvileg 171 max...am mikor felfedezték akkor kb hány cm lehetett? Nekem is többet kéne járni Bp-re és hátha felfedeznek XDD
2014. febr. 26. 19:21
 20/27 anonim ***** válasza:
Én megértelek :D Én is mostanában erősen gondolkozom ezen a modellkedésen, csak hát igen a magasság:// Nekem is kb ennyit kéne még nőni szóval remélem sikerül neked :)
2014. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!