Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok naposimot...

15 éves vagyok naposimot szedek 1 hete 64 kg vagyok megfog dobni vagy megnövök töle? A hátrányokat tudom

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 14:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
98%

ESZEDNÉL VAGY, FIACSKÁM???

Szerinted meg fogsz nőni a naposim-tól?

Szüleid tudják, hogy mit szedsz?


Le lehet pontozni, de ettől a hideg ráz! 15 éves gyerekek szteroidot szednek!

Az agyam eldobom!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2008. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Ezt gyorsan felejtsd el , mert tönkre teszed a tested....mindennek meg van az ára..lehet h nőni fogsz tőle..de pl mellékhatásként nem fog felállni...ugyh gondold át,,, nem éri meg..nem a méret a lényeg:D
2008. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
nyílván megdob, ez a dolga. De hogy növekedésben lévő szervezetre milyen egyéb hatással lesz... azt a jóisten se tudja. jah és persze edzés nélkül nem ér semmit XD.
2008. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
ismertem valakit aki kb 17 évesen(tehát nálad idősebben) kezdett naposimot szedni. és itt az ismerTEM en van a hangsúly.
2008. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha tovább folytatod, számolj a véres vizelettel, az impotenciával, és ki tudja még mivel. Én abbahagynám a helyedben.
2008. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
7 évet szertornáztam szval elég izmos vagyok és edzek mellé rendesen meg kajolok is mint az állat!
2008. dec. 4. 13:07
 7/13 anonim válasza:
97%
úgy látom nem érted:MEG DÖGLESSZ TŐLE!!!
2008. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

7 ev szertorna utan nagyon jol nezhetsz ki, ne is haragudj, minek neked mereg???

Ha tele vagy energiaval, akkor sportolj tobbet, es tobb felet. Menj el uszni, kondizni, es a szertornaval mi ujsag, meguntad, vagy megserultel?

Szerintem annyifele sport letezik, ne tedd magadat tonkre szerekkel, legyszi vigyazz az egeszsegedre, es orulj neki!!!

2008. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettem Naposimot régen, olyan 17 éves lehettem. Asszem 200 szemes kúrát nyomtam, és hatott rendesen.

Mivel ennyi idősen a természtes tesztoszteron szint is magas meg még ezt megdobta 2-5x így tényleg hatott.

Jól ment az edzés, állt a broki, agrasszív voltam.

(Ezekután azért 'leteszteltem' jópár egyéb szemes/szuris dolgot, de csak kis mennyiségben, és a gyengébbeket.)


Aztán abbahagytam és visszament az edzéskedv. Azóta még mindig arra az erőszintre meg bedurranásra gondolok edzés közben, de az valahogy sosem jön el...


Ez nemjó érzes.


A broki nem igazán állt már, egy hónapig ránéztem egy csajra és nem éreztem semmi extrát, mint azelőtt.


Persze habár visszáb is ment egy kis tömeg, azért maradt meg rendesen belőle, és ennek nagyon örülök a mai napig (10 éve súlyzózok).

Akkor voltam olyan 100kiló körül, ma vagyok 94, de sokkal szálkásabb.


Úgyhogy az egészről annyi volt a tanulságom, hogy a kíváncsiságom miatt kipróbáltam, hozott, amit hozott, vitt amit vitt, már nem bánom, de ezek után nem tervezem, hogy szerekhez nyúlok.


Egy olyan 3 éve ráálltam a szálkásításra jobban (kövér gyerek voltam) és tavaly nyárra már jóformán kockás volt a hasam, 46-os kar, mindez 84kg-os testsúllyal.

Úgyhogy ma már a rendes minőségi táplálkozás, egyes vitaminok és néha a fehérjekészítmények amit beviszek.

Az edzés éltet, a precízen végrehatott gyakorlatok. Ez életem része, ha tetszik, ha nem. Bnőm elfogad ezért, meg a sok kajás rigolyám miatt is és ennek örülök.


De ezentúl NO KOX!!!


Ja és megvalami: Bnőm szerint nagyon jól teljesítek az ágyban, szóval azért nem visszafordíthatatlan a dolog. :D

2008. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne szedd ha jót akarsz!
2008. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!