Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretném kipróbálni a modellk...

Szeretném kipróbálni a modellkedést, azonban a szüleim egyáltalán nem támogatnak.182 cm, modellalkatú L15 Valaki tanács, hogy győzzem meg őket? Nagyon sokat jelentene.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves kislány az nagyon is modellnek való, ha a külseje megfelel. A szülők meggyőzése az nem tartozik azon okok közé, amik predesztinálnak valakit egy szakmára vagy sem :)

A fotósok, aszisztensek 98%-a meleg!

Akikről a 'fáma" kering, ők a megrendelők között akadnak, vagy simán pénzemberek, milliárdosok akik megvesznek egy részvénypakettett egy divatcégben vagy valami hasonló módon van kapcsolatuk vele. Ők valóban nagyrészt nem melegek...

Így lett topmodell pl Kate Moss.

Angilában mindenki tudja, hogy milyen pénzemberek támogatták és támogatják azóta is, hogy a 166 centijével ott lehetett.

De a divatvilágban inkább inkább a fiúknak van okuk aggódni, hogy többet várnak el tőlük :)

2014. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De- mivel én dolgoztam külföldön divatszakmában- úgy vettem észre, hogy ők sem veszik zokon..
2014. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!