Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez szerintetek kamu hirdetés?...

Ez szerintetek kamu hirdetés? Írtam nekik, hogy kérek bővebb információt és nem válaszoltak.

Figyelt kérdés

Az egyik legközismertebb divatkatalógusba keresünk NŐI fotómodelleket!

Előny, ha van tapasztalatod fotózásban, de nem feltétel!


A fizetés óránként 2800 ft.

Ha szeretnéd elindítani vagy továbbvinni modell karriered egy neves cégnél, szert tenni kiváló referenciaanyagra, és még pénzt is keresni akkor a legjobb helyen jársz!


Küldd el fényképes önéletrajzod, néhány egész alakos képet, illetve arcképet. Portfóliót is szívesen várunk, ha van, de ha nincs, természetesen nem kizáró ok.

Itt várjuk mellékelten az önéletrajzot, valamint a képeket!

Ne habozz, jelentkezz most, hogy nehogy lecsússz a lehetőségről! :)


2014. máj. 4. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi a jelentkező, aki nem kérdez, hanem küldi a fotókat meg minden egyebet, hogy nem fordítanak időt az ilyen kérdezgetőkre.
2014. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyenen, semmi bővebb információt nem kell tudni róla. Elküldöd a képeket és önéletrajzot,és ha tetszel nekik, válaszolnak, ha nem, akkor meg nem. Nyilván nem fognak könyörögni az adataidért, ők adják a lehetőséget, te meg élsz vele ha érdekel. Persze sok a kamu vagy lejárt hirdetés is a modellmunkák között.
2014. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!